Promocje

Jesienne promocje urządzeń Viessmann

30.09.2011

Jesień to doskonały czas na wymianę starych urządzeń grzewczych na nowe. Dlatego firma Viessmann, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, obniżyła ceny swoich najlepszych kotłów kondensacyjnych.

Urządzenia marki Viessmann dają gwarancję niezawodności i długiego użytkowania. Dzięki materiałom najwyższej jakości oraz innowacyjnym rozwiązaniom, które zostały w nich zastosowane, koszty ogrzewania są znacznie niższe, a ich praca bardziej wydajna i ekologiczna.

Kotły kondensacyjne gazowe Vitodens zostały zaprojektowane według najnowszych standardów. Posiadają wbudowany palnik gazowy MatriX, który maksymalnie wykorzystuje energię paliwa. W czasie pracy niemal bez strat przekazuje on ciepło wodzie grzewczej za pomocą promieniowania, przez co zapewnia wyższą sprawność kotła i oszczędne ogrzewanie.
W kotłach został zastosowany także układ Lambda Pro Control, który stale kontroluje i reguluje proces spalania. Dzięki niemu emisja zanieczyszczeń jest ograniczona do minimum. Wysoka sprawność kotła przekłada się na oszczędne zużycie gazu, a więc niskie koszty eksploatacji.

Do budowy kotłów wykorzystuje się stal szlachetną, która doskonale przewodzi ciepło i jest odporna na korozję, co daje pewność długiej żywotności urządzenia. Zaletą kotłów Vitodens jest też łatwość ich obsługi. Moduł obsługowy nowego regulatora Vitotronic można umieścić w dowolnym pomieszczeniu w budynku.

Po zastosowaniu modułu GSM Vitocom 100 można sterować pracą ogrzewania przez telefon komórkowy. Regulatory pogodowe Vitotronic pozwalają dostarczać tyle ciepła, ile rzeczywiście jest potrzebne, dlatego oszczędzają paliwo i pozwalają na ekonomiczną pracę kotła.

Jesienne promocje urządzeń Viessmann
Teraz kotły Vitodens 100-W, Vitodens 222-W, Vitodens 200-W, a także pompa Vitocal 160-A dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Salonach Firmowych Viessmann.

Ceny:

  • Vitodens 100-W od 5 980,–
  • Vitodens 222-W od 9 330,–
  • Vitodens 200-W od 9 600,–
  • Vitocal 160-A od 7 700,–

Źródło: Viessmann

Więcej