Promocje

Lars - promocja na zakończenie lata " 20+1 "

30.09.2011

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy promocję 20+1. Dokonując zakupu 20 sztuk jednego modelu regulatora AURATON, 21-szy (taki sam) dostaniesz za 1 zł.

Lato powoli ustępuje jesieni, a kolejny sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. Warto się do niego odpowiednio przygotować, by cieszyć się komfortem cieplnym przez cały okres jesienno-zimowy

Na dobry początek sezonu firma LARS ma dla swoich klientów interesującą promocję na zakończenie lata " 20+1 " , która obejmuje wszystkie rodzaje regulatorów temperatury marki AURATON.

Dokonując zakupu dwudziestu sztuk jednego modelu regulatora, dwudziesty pierwszy (taki sam) można otrzymać za symboliczną złotówkę.

Promocja na zakończenie lata " 20+1 " potrwa do 21 października 2011 r.

Regulatory temperatury AURATON to inteligentne urządzenia, które pozwalają utrzymać stałą temperaturę i kontrolować jej poziom w ogrzewanych (lub chłodzonych klimatyzacją) wnętrzach domów, mieszkań i biur. Wśród dostępnych rozwiązań są zarówno urządzenia przewodowe, jak i bezprzewodowe.

Regulatory marki AURATON mogą współpracować niemal z każdym rodzajem pieca grzewczego i/lub klimatyzatora. Są energooszczędne, niezwykle proste w montażu i obsłudze. Posiadają przy tym zaawansowane i przydatne funkcje.

Inwestycja w odpowiedni do potrzeb regulator temperatury to opłacalne rozwiązanie. Oprócz komfortu cieplnego, gwarantuje obniżenie rachunków za energie nawet do 30%. Dlatego już dziś warto skorzystać z nowej promocji „20+1” firmy Lars.

Źródło: Lars

Więcej

 

Firma powiązana:

Lars

Telefon 61 840 40 40
www.lars.pl, www.auraton.pl
trade@lars.pl

Lars