Promocje

Bądźmy precyzyjni. IMI Heimeier proponuje na święta nowe zestawy z zaworem termostatycznym Calypso exact!

18.11.2015

W przypadku systemów grzewczych, stałe podniesienie temperatury w pomieszczeniu o zaledwie 1°C powoduje średni wzrost kosztów eksploatacyjnych w wysokości od 6 do 11% w skali roku. Z roli sprawnej termostatyki we współczesnych instalacjach, zwłaszcza w kontekście nadchodzącej zimy, doskonale zdaje sobie sprawę IMI Heimeier, który rozszerza swoją ofertę urządzeń i pomaga fachowcom w doborze odpowiednich rozwiązań regulujących. Jednym z takich rozwiązań jest Calypso exact – zawór termostatyczny z nastawą wstępną, dostępny w nowych, gotowych do montażu zestawach.

Jesień i wczesna zima to czas, kiedy właściciele domów i mieszkań szykują swoje portfele na nadchodzące mrozy i wydatki związane z ogrzewaniem. Przygotowania przybierają różne formy, do najpopularniejszych i najskuteczniejszych zaliczamy m.in. inwestycję w usprawnienie domowego systemu grzewczego. W zwiększeniu energooszczędności systemu pomóc mogą zaawansowane rozwiązania z zakresu równoważenia hydraulicznego.Kup 5 zestawów! 1 GRATIS!

Jedną z najnowszych propozycji IMI Heimeier jest zawór termostatyczny Calypso exact ze zintegrowaną, bezstopniową nastawą wstępną, którego specjalna konstrukcja zapewnia precyzyjne równoważenie obiegu i dostarczenie wszystkim odbiornikom odpowiedniej ilości ciepła, w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Dzięki specjalnie zaprojektowanej wkładce, zawór oferuje również optymalną redukcję hałasu generowanego przez przepływ czynnika, podwójne uszczelnienie O-ring zapewnia zaś trwałe oraz bezobsługowe działanie przez długie lata.

Świąteczne prezenty od IMI Heimeier

Z myślą o wygodzie fachowych instalatorów, IMI Heimeier przygotował nowe, przygotowane do zróżnicowanych aplikacji zestawy produktowe, bazujące na zaworze termostatycznym Calypso exact. Urządzenie można stosować w dwururowych systemach centralnego ogrzewania z obiegiem wymuszonym, zestawiając je z różnymi typami głowic oraz zaworów powrotnych i przyłączy kątowych.Akcja promocyjna "5+1" trwa od 16 listopada do końca tego roku lub do wyczerpania zapasów zestawów Z okazji rozszerzenia oferty, IMI Heimeier przygotował dla profesjonalistów świąteczną promocję – kupując 5 zestawów tego samego rodzaju, w prezencie otrzymamy 1 dodatkowy zestaw gratis. Akcja promocyjna "5+1" trwa od 16 listopada do końca tego roku lub do wyczerpania zapasów zestawów.

 

 

Lista biorących udział w promocji zestawów:

  • Głowica termostatyczna typu S + Calypso exact + zawór powrotny Raditec DN15 prosty,
  • Głowica termostatyczna typu S + Calypso exact + zawór powrotny Raditec DN15 kątowy,
  • Głowica termostatyczna typu DX + Calypso exact + zawór powrotny Raditec DN15 prosty,
  • Głowica termostatyczna typu DX + Calypso exact + zawór powrotny Raditec DN15 kątowy,
  • Głowica termostatyczna typu S + podwójne przyłącze kątowe do grzejników dolnozasilanych Vekotec Rp1/2,
  • Głowica termostatyczna typu S + podwójne przyłącze kątowe do grzejników dolnozasilanych Vekotec G3/4.

źródło i zdjęcia: IMI Hydronic Engineering