Promocje

Zimowa promocja Vetrex

16.11.2015

Z dniem 16 listopada ruszy zimowa promocja na stolarkę Vetrex. Oferta pomorskiego producenta stolarki premium, do końca roku objęta zostanie atrakcyjnymi rabatami. Inwestorzy będą mogli zamówić stolarkę PVC oraz akcesoria dodatkowe w obniżonych cenach.

-"Doprowadzenie budowy do stanu zamkniętego przed nadejściem niskich temperatur pozwala na wykonywanie prac wykończeniowych zimą, a tym samym szybsze ukończenie robót i przeprowadzkę do nowego domu. Z tego względu wielu inwestorów decyduje się na zakup i montaż stolarki pod koniec roku. Z myślą o nich wprowadzamy sezonową promocję, w ramach której nasi klienci mogą nabyć wysokiej klasy stolarkę i wyposażyć ją w dodatkowe akcesoria zwiększające energooszczędność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania okien w szczególnie korzystnych cenach". – komentuje Krzysztof Michalak, dyrektor handlowy w firmie Vetrex.

Celem promocji jest też zachęcenie inwestorów do zakupu stolarki w wyższym standardzieZ rabatów skorzystać będą mogli nabywcy, którzy złożą i opłacą zamówienie w okresie trwania promocji. Jeśli zamówienie zostanie opłacone z góry – inwestorzy otrzymają dodatkowo liczony kaskadowo rabat skonto na stolarkę PVC, co umożliwi zakup okien w jeszcze niższej cenie. Promocji nie podlegają okna łukowe.

-"Celem promocji jest też zachęcenie inwestorów do zakupu stolarki w wyższym standardzie – wykonanej w bardziej zaawansowanych systemach i lepiej dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb, dzięki zastosowaniu praktycznych akcesoriów dodatkowych. Niższe ceny pozwalają efektywniej wykorzystać budowlany budżet. Dzięki promocji inwestorów stać jest na atrakcyjniejsze rozwiązania. Osoby planujące zakup okien i drzwi do swojego nowego domu, dzięki promocji zimowej przygotowanej w Vetrex, będą miały szansę zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych". – dodaje Krzysztof Michalak.

źródło i zdjęcia: Vetrex

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex