Promocje

Przedświąteczne okazje w Komforcie

12.11.2015

Święta to czas spotkań i odwiedzin. Dlatego chcemy, aby nasz dom prezentował się wtedy ładnie i elegancko. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom sieć Komfort przygotowała specjalną ofertę. Już od 6 listopada wiele produktów objętych zostało specjalnymi świątecznymi rabatami. Wśród nich 3 wyjątkowe dywany: efektowny kwiatowy Belis, orientalny Mesta oraz uniwersalny i miękki Portofino.

Nowy dywan będzie doskonałym sposobem na szybką metamorfozę wnętrza. Zwłaszcza, że teraz w Komforcie modne dywany – jak i wiele innych produktów - dostępne są w atrakcyjnie obniżonych cenach. Poniżej prezentujemy przykładowe propozycje.

Belis

Piękny kwiatowy wzór i doskonale dobrana paleta kolorów sprawiają, że wygląda jak na zjawiskowy obraz

Ten dywan z pewnością zrobi wrażenie na gościach! Piękny kwiatowy wzór i doskonale dobrana paleta kolorów sprawiają, że wygląda jak na zjawiskowy obraz. Równie przyjemnie się po nim chodzi. Polipropylenowe runo heat set frise jest gęste, sprężyste i miękkie w dotyku. Jest również odporne na ścieranie, a dzięki barwieniu włókna na całej długości kolor nie blaknie pod wpływem słońca czy codziennego użytkowania.
Rozmiar 80 x 150 cm. Cena promocyjna 119 PLN (cena regularna 239 PLN). Dostępne również inne rozmiary.

Mesta

Modny szary kolor przełamuje elegancki orientalny wzór – inspirowany bardzo modną obecnie marokańską koniczyną

Idealny dywan do wnętrz w stylu glamour lub nowojorskim. Piękny dodatek do jasnego salonu. Modny szary kolor przełamuje elegancki orientalny wzór – inspirowany bardzo modną obecnie marokańską koniczyną. Jego nieregularność dodaje kompozycji charakteru. Runo dywanu wykonane zostało z przędzy polipropylenowej heat set frise, dzięki czemu jest puszyste i sprężyste. Bardzo dobrze znosi również ślady codziennej eksploatacji: nie ugniata się, nie ściera, a jego kolor nie blaknie.
Rozmiar 80 x 120 cm. Cena promocyjna 59 PLN (cena regularna 119 PLN). Dostępne również inne rozmiary.

Portofino

Pierwszym atutem tego dywanu jest długie, gęste i sprężyste runo (shaggy)

Pierwszym atutem tego dywanu jest długie, gęste i sprężyste runo (shaggy). Dzięki temu chodzi się po nim z przyjemnością, a pomieszczenie nim ozdobione natychmiast staje się bardziej przytulne. Drugim powodem, dla którego warto go wybrać, jest uniwersalna kolorystyka. Ten dywan można stosować w większości nowoczesnych wnętrz. Doskonale odnajdzie się zarówno w salonie, jak i sypialni czy pokoju dziecięcym.
Rozmiar 80 x 150 cm. Cena promocyjna 89 PLN (cena regularna 179 PLN). Dostępne również inne rozmiary i kolory.

Dywany dostępne są w sklepach sieci Komfort oraz w sklepie on-line na http://www.komfort.pl. Przedświąteczna obniżka cen objęła również wiele innych produktów, które obejrzeć można na stronie internetowej oraz w dedykowanej gazetce: http://gazetka.komfort.pl/.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort