Promocje

Ręczniki w nowoczesnych kolorach szafek łazienkowych gratis w specjalnej promocji Aquaform

19.09.2011

W promocji „Komplet ręczników w kolorze zakupionego mebla gratis” organizowanej przez firmę Aquaform dostępne są nowoczesne szafki podumywalkowe z kolekcji: San Remo, Palermo, Amsterdam, Decora i Portofino. Do końca listopada 2011 r. do każdej szafki będzie dodawany bezpłatnie zestaw ręczników w kolorze szafki. Komplet ręczników składa się z ręcznika kąpielowego 140 cm × 70 cm i mniejszego ręcznika 100 cm × 50 cm.

Oryginalne i nowoczesne kolory

Szafki i ręczniki objęte promocją dostępne są w pięciu oryginalnych i bardzo ciekawych kolorach: bordo, wanilia, cappuccino, antracyt i fiolet.  Kolor waniliowy czy cappuccino będzie odpowiedni dla sympatyków ciepłych, jasnych wnętrz. Bakłażanowy fiolet i bordo to z kolei mocne, zdecydowane kolory dla zwolenników jaskrawego designu w łazience, które idealnie komponują się także z ciemnymi kafelkami w kolorze brązu. Dla niezdecydowanych najlepszym rozwiązaniem jest neutralny grafitowy antracyt, który pasuje praktycznie do wszystkiego.

MDF i akryl

Wszystkie szafki z poszczególnych kolekcji wykonane są z płyty MDF o dużej gęstości oraz pokryte są powłoką akrylową. To połączenie sprawia, że szafki są odporne na promieniowanie UV i charakteryzują się podwyższoną odpornością na wilgoć. Dodatkowo powierzchnie frontów szafek mają bardzo wysoki efektowy połysk i są bardziej odporne na zarysowania.

Bezpieczeństwo użytkowania

Szafki łazienkowe z dostępnych kolekcji wyposażone są w m.in. mechanizmy hamujące  i domykające - czyli te elementy, które gwarantują nam komfort i bezpieczeństwo korzystania. Zapewniają one bezgłośne zatrzaśnięcie się szuflady i chronią palce przed przytrzaśnięciem. To szczególnie ważne jeżeli z łazienki korzystają małe dzieci.

Bogaty wybór dodatków

Prezentowane szafki podumywalkowe dostępne są w różnych rozmiarach. Możemy do nich dobrać także odpowiednią dedykowaną przez producenta umywalkę i lustro z oświetleniem. Meble łazienkowe San Remo, Palermo, Amsterdam, Decora i Portofino to nie tylko szafki podumywalkowe. W ramach każdej kolekcji możemy dokupić także dodatkowe wysokie lub niskie szafki wiszące, szafki z lustrem nad umywalkę, czy specjalne szafki z praktycznym koszem na bieliznę.

Przykłady szafek podumywalkowych objętych promocją:

  • Szafka podumywalkowa Palermo S525/W405/G400. Cena: 599 zł
  • Szafka podumywalkowa San Remo S600/W440/G500. Cena: 858 zł
  • Szafka podumywalkowa Amsterdam S600/W440/G495. Cena: 979 zł
  • Szafka podumywalkowa Decora 70 S690/W440/G490. Cena: 818 zł
  • Szafka podumywalkowa wysoka z szufladą Portofino S600/W550/G460. Cena: 1291 zł

Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Oferta promocyjna trwa do 30 listopada 2011 lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: GlobalBrand Public Relations

Więcej