Promocje

MS więcej niż OKNA: zdalnie sterowane rolety za 1 zł

12.09.2011

Rolety okienne umożliwiają ograniczenie strat energii oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Chcąc położyć większy nacisk na komfort ich obsługi, firma MS więcej niż OKNA wprowadziła moduł zdalnego sterowania, który do końca września br. można kupić za symboliczną złotówkę.

Moduł ST-01R może zostać zainstalowany we wszystkich typach rolet produkowanych przez MS więcej niż OKNA. Wystarczy wyposażyć je w silnik elektryczny, a następnie wybrać odpowiedni dla siebie kontroler. Urządzenie umożliwia sterowanie zasłonami poprzez włącznik natynkowy dowolnego producenta lub jeden z dwóch oferowanych pilotów radiowych, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania.

Podstawową opcją jest pilot wielokanałowy PIL-99A z wyświetlaczem alfanumerycznym, który umożliwia sterowanie każdą roletą osobno. Pozwala on również łączyć je w grupy np. według piętra lub pomieszczenia i przypisywać do poszczególnych numerów, które pokazują się na wyświetlaczu np. "1" roleta w kuchni, "2" rolety w salonie, "3" wszystkie rolety w domu.

Drugą możliwością jest pilot wielokanałowy PIL-99GP z wyświetlaczem graficznym i programatorem czasowym. Jego funkcjonalność została poszerzona o możliwość nadawania nazw poszczególnym programom np. "Kuchnia", "Balkon w salonie" a także sterowanie czasowe (otwieranie oraz zamykanie w ustalonym dniu tygodnia i godzinie), co może symulować obecność właścicieli w domu, stanowiąc dodatkową ochronę przed włamaniem.

Zdalnie sterowane rolety od MS więcej niż OKNA za 1 zł

Do każdej rolety z silnikiem klient otrzymuje moduł sterowania radiowego ST-01R w promocyjnej cenie 1 zł oraz 20% rabatu na zakup wybranego pilota.

Promocja trwa do 30 września br. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji można znaleźć na stronie internetowej www.ms.pl

  • Produkt: Moduł zdalnego sterowania ST-01R, cena netto: 1,00 zł

  • Produkt: Pilot PIL-99A z wyświetlaczem alfanumerycznym, cena netto: 142,40 zł

  • Produkt: PIL-99GP z wyświetlaczem graficznym i programatorem czasowym, cena netto: 264,00 zł

  • Produkt: Silnik Orange, cena netto: 206 zł

Źródło: MS więcej niż OKNA

Więcej

 

Firma powiązana:

MS więcej niż OKNA

Telefon 59 841 08 00, 801 608 608 (infolinia)
www.ms.pl
info@ms.pl

MS więcej niż OKNA