Promocje

Promocyjne pakiety z kompaktowymi pompami ciepła nowej generacji Dimplex

03.11.2015

Naprawdę wydajny system oparty na pompach ciepła, oprócz samej pompy ciepła, potrzebuje odpowiednio dobranych pozostałych elementów instalacji. Dlatego asortyment wyposażenia dodatkowego z naszej oferty jest doskonale dopasowany do wymagań pracy pompy ciepła.

Żeby jeszcze bardziej ułatwić prawidłowy jego dobór, w naszej ofercie można znaleźć właściwie skonfigurowane pakiety, które zorientowane są na wydajną, ekonomiczną i bezproblemową pracę całego systemu. Nasza oferta pakietowa jest systematycznie poszerzana.Charakteryzują się one doskonałą wydajnością, bogatym wyposażeniem i posiadają wbudowane komponenty instalacji dolnego i górnego źródła ciepła

W 2015 roku wprowadziliśmy do naszej oferty nowe pakiety z kompaktowymi, gruntowymi pompami ciepła nowej generacji serii SIK TES: ECONO SIK 6-11TES, DESIGN SIK 6-11TES oraz DESIGN PLUS SIK 6-14TES. Charakteryzują się one doskonałą wydajnością, bogatym wyposażeniem i posiadają wbudowane komponenty instalacji dolnego i górnego źródła ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z tymi doskonałymi zestawami (kliknięcie w miniaturę otworzy opis pakietu w nowym oknie).

Okazja ku temu jest jeszcze lepsza, gdyż teraz pakiety te dostępne są w doskonałych cenach!

źródło i zdjęcia: Glen Dimplex

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex