Promocje

Leć na wycieczkę w ramach nagrody od firmy Zelmer

08.09.2011

Marzysz o wycieczce do jednej z artystycznych stolic Europy? Zelmer – czołowy producent sprzętu AGD w Polsce przygotował dla swoich klientów specjalną promocję z okazji 60 lat swojej obecności na rynku.

Leć na wycieczkę w ramach nagrody od firmy Zelmer!

Tylko teraz możesz wygrać niezapomniany weekend dla dwóch osób w wybranej z europejskich stolic. Wielonarodowy Londyn, barwna Barcelona, zachwycający Paryż a może Mediolan lub Berlin?

Ale to nie wszystko. Zelmer przygotował aż 648 nagród, w tym sprzęt AGD z jubileuszowej, limitowanej kolekcji inspirowanej ponadczasowym modernizmem. Odważnie połączone intensywne barwy: słoneczna żółć, intensywna czerwień i granat ożywiają sprzęty domowe i nadają im świeżego, zabawnego charakteru.

Do wygrania również pojemne, przyciągające uwagę walizki dla dwojga, które na pewno nie zaginą na taśmie na lotnisku. W każdym tygodniu dla pierwszych 100 osób przygotowano unikatowe magnesy na lodówkę.

By wziąć udział w akcji firmy Zelmer wystarczy zakupić dowolne urządzenie Zelmer i zaproponować hasło promujące markę.

Z promocji Zelmera może skorzystać każdy kto w okresie od 16 sierpnia do 25 września b.r dokona zakupu dowolnego produktu marki Zelmer, zachowa paragon i wyśle SMS na numer 7043 (koszt 1 SMS-a to 0,62zł z VAT), w którym w ciekawy sposób poleci sprzęt Zelmer. SMS należy wysłać wg wzoru: Zelmer. Twój tekst rekomendujący (max. 160 znaków).

Źródło: Zelmer

Więcej

Firma powiązana:

Zelmer S.A.

Telefon 48 17 86 58 112, 48 17 85 23 622, infolinia 801 005 500
www.zelmer.pl
zelmer@zelmer.pl

Zelmer S.A.