Promocje

Promocja plecakowa firmy ELEKTRA

20.10.2015

Najnowszy, 6-zdarzeniowy regulator temperatury ELEKTRA OCD5, przeznaczony jest do sterowania systemami grzejnymi, w szczególności ogrzewaniem podłogowym.

Posiada 2-calowy, dotykowy, kolorowy wyświetlacz zapewniający jeszcze jaśniejsza komunikację z użytkownikiem. Zainstalowany w regulatorze kalendarz, umożliwia wprowadzenie daty rozpoczęcia i zakończenia urlopu/nieobecności - w tym czasie ogrzewanie będzie wyłączone lub utrzymywana będzie jedynie zadana temperatura minimalna. Ponadto, nowością jest zastosowanie kodu QR, generowanego przez sterownik, dzięki któremu możliwy jest szybki podgląd ustawień regulatora za pomocą smartphone'a.

Przy zakupie dowolnego produktu do ogrzewania podłogowego wraz z regulatorem ELEKTRA OCD5 elegancki plecak na laptop gratisWysokiej jakoœści, elegancki i funkcjonalny plecak wykonany z grubego i odpornego na uszkodzenia materiału. Posiada kieszeń zewnętrzną na drobne akcesoria. Na bokach plecaka dwie praktyczne kieszonki z gumką. Głęboka kieszeń główna oprócz miejsca na dokumenty A4 posiada także dodatkową przegrodę z paskami zamykanymi na rzep, które zabezpieczają laptop przed przemieszczeniem. Plecak posiada system AirFlow ułatwiający cyrkulację powietrza oraz usztywnienie na plecach.

źródło i zdjęcia: ELEKTRA

Firma powiązana:

Elektra

Telefon 22 843 32 82
www.elektra.pl
info@elektra.pl

Elektra