Promocje

Najwyższa jakość opłaci się jeszcze bardziej. Rusza program partnerski "Sopro wspiera Glazurników"

06.10.2015

Sopro Polska, jeden z wiodących producentów rozwiązań z zakresu chemii budowlanej, wystartował z nowym, kompleksowym Programem Partnerskim dla wykonawców budowlanych. Osoby, które wezmą udział w programie „Sopro wspiera Glazurników”, mogą liczyć na atrakcyjne premie i regularne promocje związane z zakupem produktów i rozwiązań systemowych firmy.

Jak skorzystać?

Aby wziąć udział w programie, wystarczy regularnie stawiać na wysokiej jakości rozwiązania Sopro. Po wysłaniu faktur lub paragonów, zarejestrowani wykonawcy otrzymają spersonalizowaną, przedpłaconą kartę płatniczą, która będzie automatycznie zasilana co miesiąc w oparciu o wartość netto nabytych produktów Sopro. Przez okres 3 miesięcy od przesłania lub zarejestrowania pierwszych dowodów zakupu, premia wypłacana na kartę wynosić będzie do 6% wartości netto zakupionych produktów. Po upływie 3-miesięcznego okresu startowego, produkty Sopro objęte będą stałą premią o wartości do 3%, a w okresach promocyjnych – nawet do 10%. Premia zawsze zaokrąglana jest do 10 zł w górę, a jej wypłata następuje po przekroczeniu minimum 50 zł. – Nowy program partnerski „Sopro wspiera Glazurników” pozwala na osiąganie dodatkowych korzyści, które dają jeszcze większą satysfakcję z wykonywanej pracy – komentuje akcję Adam Królak, Junior Product Manager Sopro Polska. – Stałe premie oraz częste promocje, które przewidujemy w kolejnych miesiącach, stanowią dodatkowy powód, aby skorzystać z najwyższej jakości chemii budowlanej Sopro. Lojalni partnerzy mogą liczyć na znaczne korzyści, które zyskuje się w sposób prosty, wygodny i przejrzysty – dodaje.

Jak się zarejestrować?

Aby zarejestrować się w programie „Sopro wspiera Glazurników”, należy wypełnić dostępny w punktach dystrybucyjnych formularz. Formularz oraz dowody zakupów przekazujemy Reprezentantowi Handlowemu Sopro lub przesyłamy na adres @VENTURE SA, „Sopro wspiera Glazurników”, Skrytka pocztowa nr 3, 02-975 Warszawa 150. Zgłoszenie do programu oraz dowody zakupów można także zarejestrować przez Internet. Elektroniczny formularz dostępny będzie na stronie www.soprowspieraglazurnikow.pl (usługa zostanie uruchomiona 2 listopada 2015).

Więcej szczegółów na temat programu partnerskiego "Sopro wspiera Glazurników" można uzyskać, dzwoniąc pod numer 22 118 9999 lub pisząc na adres kontakt@soprowspieraglazurnikow.pl.

źródło i zdjęcia: Sopro Polska

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska