Promocje

Promocja na okna STYLE 68 firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

25.08.2011

Model STYLE 68 Sokółka Okna i Drzwi S.A. został laureatem kategorii Okno Optymalne w konkursie „VIP – Najlepsze Okna i Drzwi”. Oznacza to, że jury uznało je za produkt posiadający najlepsze parametry techniczne, a z drugiej strony najlepszą cenę. W związku z tym, specjalnie dla swoich klientów, Sokółka Okna i Drzwi S.A. przygotowała wyjątkową ofertę na modele z linii STYLE 68.

 Promocyjna oferta na okna STYLE 68 firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Okna drewniane STYLE 68 w 25 standardowych kształtach i rozmiarach, w dwóch wersjach kolorystycznych – w kolorze kryjącym białym oraz transparentnym teak z widocznym rysunkiem drewna - są od 1 sierpnia dostępne z lepszym wyposażeniem oraz w niższej, promocyjnej cenie.

W standardzie firma wyposaża je w pakiet szybowy o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,1 W/m2K, ciepłą ramkę THERMIX oraz blokadę błędnego położenia klamki. Dodatkowo, zamówienia na promocyjne okna będą realizowane w dużo krótszym terminie.

Okna drewniane STYLE 68 są wyjątkowo energooszczędne – w przypadku okien sosnowych tej linii współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi Uw=1,31 W/m2K. Produkt ten zapewnia też wysoki poziom izolacji akustycznej. W zależności od zastosowanego pakietu szybowego współczynnik izolacyjności akustycznej Rw waha się od 32 do 40 dB.

Od 1 sierpnia okna STYLE 68 wyposażone są w standardzie w blokadę błędnego położenia klamki i ciepłą ramkę THERMIX. Blokada to kolejne udogodnienie podnoszące stabilność i wypływające na bezpieczeństwo użytkowania produktów. Dzięki jej zastosowaniu, obrót klamki możliwy jest wyłącznie po poprawnym dociśnięciu skrzydła do ościeżnicy.

Ciepła ramka z kolei znacznie poprawia izolację termiczną. Jej zastosowanie ogranicza straty ciepła, dodatkowo podnosząc energooszczędne właściwości okien. Rozwiązanie to ogranicza także zjawisko kondensacji pary wodnej – niwelując występowanie roszenia się szyb. Zjawisko to uwidacznia się szczególnie w okresie zimowym przy niedrożnej wentylacji oraz dużych różnicach temperatur pomiędzy podwórkiem a wnętrzem mieszkania.

Okna z promocyjnej oferty firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A., wprowadzono z myślą o rynku wtórnym. Poprzez zgodność wymiarów i zdecydowanie niższą cenę od okien o kształtach nietypowych, są to produkty idealne na wymianę w blokach mieszkalnych oraz w budownictwie jednorodzinnym.

Źródło: Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Więcej