Promocje

Panele TUR w jesiennej promocji od Blachy Pruszyński

01.10.2015

Blachodachówka panelowa TUR - to produkt, który można obecnie kupić w promocyjnej cenie 19,90 zł netto za panel. Blachodachówka TUR to produkt stosunkowo „świeży” - będący na polskim rynku zaledwie od niespełna roku. W tym stosunkowo niedługim czasie stał się jednym z popularniejszych pokryć w ofercie producenta - firmy Blachy Pruszyński.

Oprócz popularności wśród klientów, nowe pokrycie zostało docenione przez kapitułę konkursu Medal Europejski Bussines Centre Club. Tegoroczna edycja była już kolejną w historii Konkursu, który od 15 lat nagradza produkty spełniające najwyższe europejskie standardy i wymagane prawem normy. Wśród zalet blachodachówki TUR doceniono nowoczesny kształt, bardzo dobre właściwości użytkowe, prostotę montażu i niewielką ilość odpadów, charakterystyczną dla pokryć modułowych.

Ponadto panele TUR, pakowane w wygodne paczki na europaletach, świetnie sprawują się w transporcie i składowaniu na placu budowy. Dla tych klientów, którzy preferują jednak blachodachówki w arkuszach ciętych na wymiar, producent oferuje właśnie taką wersję pod nazwą handlową Gryf. 

źródło i zdjęcia: Blachy pruszyński