Promocje

Od września w Monier Braas trwa „Dachobranie 2015”

30.09.2015

Upalne lato powoli się kończy. Nadchodząca jesień, analogicznie do lat ubiegłych, powinna być łaskawa dla branży budowlanej. Na złotą polską jesień BRAAS przygotował atrakcyjne ceny dachówek – od września ruszyło bowiem promocja „Dachobranie 2015”.

Według danych GUS w ubiegłym roku produkcja budowlano-montażowa była wyższa o 3,5 proc. niż w roku 2013. Niewątpliwie miały na to wpływ warunki atmosferyczne – ciepła jesień i łagodna zima. W roku 2015 aura również powinna sprzyjać inwestycjom. Dodatkowo, według prognoz Narodowego Banku Polskiego, w II kwartale tego roku spodziewany jest wzrost popytu na kredyty mieszkaniowe, co może się przełożyć na większą liczbę inwestycji w III i IV kwartale.

Jesień, mimo ustąpienia upałów, to najgorętszy sezon w branży budowlanej. Dlatego od 1 września BRAAS wprowadził promocję Dachobranie 2015. Zostały nią objęte niemal wszystkie modele dachówek betonowych i ceramicznych, w tym tegoroczne nowości – betonowa Celtycka i Teviva w technologii CISAR oraz ceramiczne Topas 11V i Granat 11V. O szczegóły promocji należy pytać w punktach handlowych.

Adresy dostępne są na stronie: http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

źródło i zdjęcie: zdjęcie zamieszczone w informacji pochodzą z archiwum firmy Monier Braas Sp. z o.o., producenta kompletnych systemów dachowych Braas

Firma powiązana:

Monier Braas

Telefon 801 900 555, dla tel. kom.: 22 481 39 86
www.monier.pl, www.gwarancjasystemowa.pl
info.pl@monier.com

Monier Braas