Promocje

Plisy ANWIS w specjalnej promocji

29.09.2015

Żaluzje plisowane (plisy) firmy ANWIS są doskonałą propozycją dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność. Są one najbardziej wszechstronnymi i najciekawszymi osłonami przeciwsłonecznymi.

Skutecznie przesłonią dowolną część każdego oknaSkutecznie przesłonią dowolną część każdego okna, również o nietypowym kształcie i zamontowanego pod dowolnym kątem do podłogi. Dzięki temu można je również wykorzystywać w oknach dachowych i poziomych przeszkleniach ogrodów zimowych.

Plisy to jedyne przesłony, które umożliwiają zastosowanie efektownych  rozwiązań - dwóch tkanin w jednym systemie, dwóch oddzielnych systemów montowane na jednym oknie i tkaniny duo dającej efekt pełnego zaciemnienia wnętrza. Nie można przy tym pominąć nowoczesnego wzornictwa tkanin, ich kolorów, wzorów i faktur. Pod tym względem kolekcje plis zmieniają się dopasowując do aktualnie panujących we wnętrzach trendów.

Z kolei atrakcyjna kolekcja tkanin dekoracyjnych oraz zaciemniających - w ofercie firmy ANWIS obecnie jest to ponad 350 rodzajów - pozwala idealnie dopasować plisy do funkcji, jaką mają pełnićWarto podkreślić, że systemy plis są tak zaprojektowane, aby niezwykle łatwo było dobrać detale – rynny z uchwytami, prowadnice i osłony – do kolorów okien. Z kolei atrakcyjna kolekcja tkanin dekoracyjnych oraz zaciemniających - w ofercie firmy ANWIS obecnie jest to ponad 350 rodzajów - pozwala idealnie dopasować plisy do funkcji, jaką mają pełnić. Ich wygodną obsługę i płynne sterowanie materiałem złożonym w harmonijkę zapewnią uchwyty, sztyce, korby lub napęd elektryczny.

Wszystko to gwarantuje długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie żaluzji plisowanych firmy ANWIS. Warto więc skorzystać z wyjątkowej okazji do ich zakupu w specjalnej promocji. Wystarczy wybrać odpowiednie dla siebie plisy, wypełnić formularz na stronie internetowej producenta i odebrać 10% rabatu. Promocja obowiązuje do 15 grudnia 2015 r.

źródło i zdjęcia: Anwis

Firma powiązana:

ANWIS Sp. z o.o.

Telefon 54 412 88 00
www.anwis.pl
anwis@anwis.pl

ANWIS Sp. z o.o.