Promocje

Wielka Promocja Philips – "Moc tornado, moc oszczędności"

17.08.2011

Przewodnie hasło Wielkiej Promocji Philips: ,,Moc tornado, moc oszczędności” mówi samo za siebie. Zakup tej energooszczędnej świetlówki będzie – szczególnie teraz - niezwykle korzystny ekonomicznie. Jeśli kupimy energooszczędną świetlówkę Tornado w promocyjnej cenie w sklepach sieci: Auchan i Simply Market, Tesco, Billa, Leclerc, Carrefour, Bricoman, Castorama, Praktiker, Selgros, wydatek zwróci się już po czterech miesiącach.

Do 1 września 2012 roku będą definitywnie wycofywane z użycia wszystkie tradycyjne żarówki, a zatem wymiana tradycyjnych źródeł światła jest nieunikniona. Świetlówki Tornado zaliczają się do najbardziej energooszczędnych źródeł światła. Wyróżniają się wysoką wydajnością świetlną i długą trwałością. Co to oznacza w praktyce?

Wielka Promocja Philips – ,,Moc tornado, moc oszczędności”

Świetlówki Tornado pozwolą zaoszczędzić do 85% energii w porównaniu ze zwykłymi żarówkami. 8-letnia trwałość świetlówek  pozwala zapomnieć na długie lata o wymianie. Promocyjna cena w połączeniu z oszczędnością energii i długim czasem działania pozwoli nam oszczędzić nawet 400 PLN.

Poza korzyściami dla środowiska i kieszeni, świetlówka Tornado Philips ma też duże  walory estetyczne. Jej niewielki rozmiar oraz elegancki kształt pozwolą dopasować ją do najnowocześniejszych opraw oświetleniowych. Również wydajność świetlna tej świetlówki jest wyższa niż w przypadku większości standardowych lamp energooszczędnych (więcej światła przy tej samej ilości pobieranej energii).

Gwarantuje ona lepsze oświetlenie w trakcie wykonywania codziennych czynności, jak lektura ulubionej książki czy pomaganie dzieciom w odrabianiu pracy domowej. Oprócz tego, że dobrze oddaje kolory otoczenia, barwa światła jest jasna ale też nastrojowa, miła dla oka i korzystnie wpływająca na samopoczucie. Może być to szczególnie ważne w kontekście nadchodzącej jesieni.

Promocją objęte zostały modele Tornado o mocy 5 W – 23W o gwintach E14 i E27.

Źródło: Philips

Więcej

Firma powiązana:

Philips Lighting Poland

Telefon 61 437 44 00
www.philips.pl, www.lighting.philips.pl/

Philips Lighting Poland