Promocje

Promocja PREF-BET: Dwustronne ogrodzenie betonowe z 35% rabatem

15.09.2015

Firma PREF-BET udziela 35% rabatu na dwustronne ogrodzenia betonowe, które są nowością na polskim rynku. Promocja dotyczy koloru szarego.

Promocja PREF-BET: Dwustronne ogrodzenie betonowe z 35% rabatemWzór na dwustronnym ogrodzeniu betonowym jest taki sam z przodu i tyłu, dzięki temu daje możliwość wspólnej inwestycji sąsiedzkiej. Zastosowanie nowoczesnej technologii produkcji, umożliwia realizowanie unikalnych i inspirujących rozwiązań – dwustronne ogrodzenie betonowe bardzo ładnie wygląda zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz posesji.

Ogrodzenia produkowane są w kolorach ziemi, przez co wyglądają efektownie i nowocześnie, a jednocześnie bardzo naturalnie i lekko, idealnie komponując się w każdym miejscu.

  • ogrodzenia dwustronne wykonane są ze specjalnie opracowanej mieszanki  betonu, dzięki czemu otrzymana została wyjątkowa twardość elementów oraz bardzo dokładne wykończenie powierzchni
  • panele w dwustronnych ogrodzeniach betonowych montowane są na zasadzie pióro-wpust, dzięki czemu wyeliminowane zostały  przerwy między płytami uzyskując efekt jednolitej powierzchni
  • przęsło ogrodzenia dwustronnego zwieńczone jest efektownym daszkiem co nadaje im elegancki i ponadczasowy wygląd

źródło i zdjęcie: PREF-BET

Firma powiązana:

PREF-BET Systemy Ogrodzeń

Telefon 48 384 67 78, tel. kom. 608 44 44 72
www.pref-bet.pl
pref-bet@pref-bet.pl

PREF-BET Systemy Ogrodzeń