Promocje

50 zmywarek Bosch w prezencie

02.09.2015

Ubiegłoroczny konkurs na jubileusz 50-ciu lat zmywarek marki Bosch doczekał się drugiej odsłony. Wraz z konkursem ruszyła również akcja promocyjna z marką Finish Quantum.

50 zmywarek Bosch w prezencie"Jak zmywarka Bosch zmieniła Twoje życie?"

Odpowiadając na pytanie konkursowe "Jak zmywarka Bosch zmieniła Twoje życie?" każdy ma szansę wziąć udział w konkursie i wygrać zwrot pieniędzy wartości zakupionej zmywarki. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zakupu zmywarki Bosch w terminie od 1 września do 31 października 2015 r. i rejestracja zgłoszenia na stronie konkursowej www.eksperci-od-zmywarek.pl. Ponadto, w czasie trwania konkursu każdy zakup nowej zmywarki Bosch nagradzany będzie zapasem środków czyszczących Finish Quantum Lemon.

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

Bosch zaprasza do Centrum Domowych Inspiracji przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Bosch to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia funkcjonalność i jakość w każdym detalu. Więcej informacji na temat Centrum Domowych Inspiracji na stronie www.centrumdomowychinspiracji.pl

źródło i zdjęcie: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.