Promocje

Konkurs - Zaplanuj małą łazienkę z Deante

01.09.2015

Rozplanowanie sprzętów, dobór oświetlenia, kolorystyki i dodatków… lista czynności związana z urządzaniem małej łazienki jest przytłaczająca. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na aranżację niewielkiego pokoju kąpielowego, firma Deante przygotowała konkurs "Zaplanuj małą łazienkę z Deante".

Konkurs - Zaplanuj małą łazienkę z DeanteMetamorfoza małej łazienki to twardy orzech do zgryzienia. Aby stworzyć idealne wnętrze należy wcielić się w rolę projektanta, który sprawnie połączy walory estetyczne z funkcjonalnymi. Dlaczego zazwyczaj sprawia nam to tyle trudności?

Największym błędem jest brak planowania. Większość z nas "idzie na żywioł", podejmując decyzje w ostatniej chwili. Często robimy zakupy, korzystając z aktualnych promocji. Wybieramy produkty, nie myśląc o tym, czy zmieszczą się w łazience i czy będą pasować do innych sprzętów. Wiele osób upiera się przy tym, aby przenieść do swojej łazienki aranżację znalezioną w kolorowym magazynie. Jednakże nie zawsze jest to możliwe, przez co finalnie nie spełnia naszych oczekiwań - mówi Joanna Sokołowska, projektantka współpracująca z firmą Deante.

Właściciele małych łazienek o powierzchni do 7 m2, mogą wziąć udział w najnowszym konkursie organizowanym przez markę Deante. Wystarczy wysłać zgłoszenie, zawierające zdjęcia swojej aktualnej łazienki oraz opis wnętrza marzeń wraz z odpowiedzią na pytanie - dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać? Główną nagrodą jest profesjonalny projekt łazienki, przygotowany przez jedną z architektek wnętrz - Joannę Sokołowską, Magdalenę Nowak lub Danutę Fąk. Dodatkowo, zwycięzcy zostaną nagrodzeni produktami łazienkowymi Deante o wartości 3000 zł (I miejsce), 2000 zł (II miejsce) i 1000 zł (III miejsce).

Konkurs jest częścią projektu "Małe łazienki" od Deante. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 października 2015.

Wszystkie informacje i regulamin są dostępne na stronie: www.deante.pl/male-lazienki.

Konkurs - Zaplanuj małą łazienkę z DeanteDeante to polska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. W 2015 roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia powstania. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Grupa Deante posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Gazele Biznesu" i "Solidny Partner".

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante