Promocje

Somfy - do każdej markizy z dowolnym czujnikiem pilot GRATIS!

04.08.2011

Ruszyła promocja Somfy. Do każdej markizy z dowolnym czujnikiem pilot GRATIS!  Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Somfy. Każda z osób, które wypełnią formularz otrzyma indywidualny kod promocyjny, który upoważnia do odbioru gratisów w wybranych punktach sprzedaży na terenie Polski.Odbierz swojego pilota za darmo!

Somfy - do każdej markizy z dowolnym czujnikiem pilot GRATIS!

Co zrobić, aby wziąć udział w promocji?

   1. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.somfy.pl/bezpiecznydom. Każda z osób, które wypełnią formularz otrzyma indywidualny kod promocyjny, który upoważnia do odbioru gratisów w wybranych punktach sprzedaży na terenie Polski. Aktualna lista partnerów handlowych znajduje się na naszej stronie internetowej.

   2. Odpowiedni rodzaj produktu gratisowego przysługuje klientowi, który złożył zamówienie na określoną ilość produktów końcowych: rolet, markiz lub bram garażowych. Kod można wykorzystać tylko raz i tylko u jednego partnera handlowego.

   3. Promocja trwa od 14.07. do 30.09. 2011 r. Dotyczy produktów końcowych oraz napędów Somfy zakupionych na terenie Polski.

Źródło: Somfy

Więcej

 

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy