Promocje

Wygraj weekend w Paryżu z Baltic Wood

02.08.2011

W tym sezonie nastała moda na pełną deskę. Firma Baltic Wood™, zainspirowana najnowszymi trendami, zachęca do odkrywania unikatowej kolekcji podłóg Elite Line i udziału w konkursie „Wygraj weekend w światowej stolicy mody!”. Na zwycięzców czeka niezapomniana podróż do magicznego Paryża.

Nie czekaj. Przyłącz się do zabawy już dziś. Weź udział w Konkursie "Moda na pełną deskę" i zabierz osobę towarzyszącą do stolicy mody! Kup podłogę we wzorze pełnej deski i wygraj weekend w Paryżu z Baltic Wood!

Aby wziąć udział w zabawie Baltic Wood wystarczy do 26 października 2011 r. zakupić min. 25 m² podłóg we wzorze pełnej deski z linii Elite Line – nagrodzonej Złotym Godłem programu Najwyższa Jakość Quality International 2011. Następnie wraz ze sprzedawcą wypełnić krótki formularz, a potem do 21 listopada 2011 r. przesłać zdjęcie aranżacyjne wnętrza z zamontowaną nową podłogą na adres marketing@balticwood.pl.

Wygrywa autor zdjęcia, które zyska największe uznanie w głosowaniu internautów odbywającym się w dniach 24-30 listopada 2011 r. na stronie www.modanadeske.balticwood.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 listopada 2011 r.

Źródło: Baltic Wood S.A.

Więcej

Firma powiązana:

Baltic Wood

Telefon 13 491 65 00
www.balticwood.pl
marketing@balticwood.pl

Baltic Wood