Promocje

Letnie okazje cenowe w Komforcie

24.08.2015

Dla wszystkich tych, którzy końcówkę lata przeznaczyli na remont lub wykańczanie mieszkania Komfort przygotował ciekawą propozycję. Od 21 sierpnia elegancką wykładzinę dywanową Piccadilly będzie można kupić taniej o 27%, a za trwały panel Dąb Lugo zapłacimy aż o 45% mniej.

Letnie okazje cenowe w KomforcieAkcja potrwa od 21 sierpnia do 30 września 2015 lub do wyczerpania zapasów. Promocją objęte zostały dwa produkty:

  • Wykładzina Piccadilly – wykładzina dywanowa o szerokości 4m. Wykonana z trwałego i odpornego na plamy i utratę koloru polipropylenu. Cena 23,90 zł/m2 (cena regularna to 32,99 zł/m2).
  • Dąb Lugo – panel podłogowy o grubości 8 mm i klasie ścieralności AC4. Odwzorowuje nie tylko wygląd, ale również naturalną strukturę drewna. Cena 21,95 zł/m2 (cena regularna to 31,99 zł/m2).

Oferta dotyczy sklepów stacjonarnych Komfort, jak również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego http://www.komfort.pl.

Cena promocyjnych produktów może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w sieci KOMFORT usługi montażu.

W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Dostępny asortyment w sklepach Komfort jest również w e-sklepie na www.komfort.pl 

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort