Promocje

Filtry BWT w atrakcyjnych cenach

20.08.2015

Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów. Filtry objęte promocją to Protector mini C/R - 3/4" i 1" - mini filtr - maxi możliwości, Protector BW - 3/4" i 1" - z płukaniem wstecznym oraz Uni plastik - 3/4" i 1" - najmniejszy spadek ciśnienia.

Filtry BWT w atrakcyjnych cenachBWT PROTECTOR mini C/R – małe rozmiary, duże możliwości

Zanieczyszczenia stałe w wodzie wodociągowej to niebezpieczeństwo uszkodzeń instalacji. To także zagrożenie dla prawidłowego funkcjonowania urządzeń AGD i powód zatykania zaworów i siatek armatury. Opiłki żelaza, piasek itp. dostają się do instalacji w czasie prac konserwacyjnych i tworzenia nowych przyłączy, ich ilość może być większa w czasie deszczowej pogody.

BWT PROTECTOR mini C/R to filtr mechaniczny z płukaniem do wody zimnej (do 30oC) to wyjątkowe rozwiązanie łączące małe rozmiary z dużą skutecznością filtracji (100 µm). Dzięki temu nawet ograniczona ilość miejsca nie musi być powodem do rezygnacji ze skutecznej ochrony domowej instalacji wodnej i urządzeń takich jak pralka i zmywarka.

Trwałość i łatwość eksploatacji

BWT PROTECTOR mini C/R to trwałe i ekonomiczne rozwiązanie. Mosiężna głowica i wkład filtracyjny ze stali szlachetnej dają gwarancję długiej i bezawaryjnej eksploatacji. Przezroczysty klosz z nowoczesnego tworzywa ułatwia kontrolę czystości wkładu. Zawór spustowy nagromadzonych zanieczyszczeń to łatwe płukanie filtra, bez konieczności jego demontażu.

Skuteczna ochrona instalacji wodnej to oszczędność pieniędzy

Opiłki rdzy, piasek i inne zanieczyszczenia stałe obecne w wodzie wodociągowej mogą powodować awarie instalacji wodnej wymagające kosztownych napraw np.: w przypadku pęknięcia rury i zalania. Zatkane siatki armatury łazienkowej to nie tylko nieestetyczny wygląd, ale także groźne siedlisko bakterii. Zanieczyszczenia w wodzie powodują także nieprawidłowe działanie urządzeń takich jak pralka i zmywarka. Filtr mechaniczny BWT PROTECTOR mini C/R to rozwiązanie trwałe, ekonomiczne i łatwe w obsłudze, idealne do ochrony Twojej instalacji wodnej.

Główne zalety:

 • małe rozmiary, duże możliwości
 • wysoka skuteczność filtracji - 100 µm
 • ciśnienie nominalne: 16 bar
 • ekonomiczny i trwały – mosiężna głowica, klosz z nowoczesnego tworzywa, element filtracyjny ze stali szlachetnej
 • łatwy w eksploatacji – szybkie płukanie, przezroczysty klosz ułatwiający kontrolę czystości elementu filtracyjnego
 • możliwość podłączenia manometru
 • posiada atest PZH

BWT PROTECTOR BW– skuteczny i trwały

Woda wodociągowa zawiera różnego rodzaju zanieczyszczenia stałe takie jak drobinki piasku lub resztki materiałów uszczelniających. Dlatego filtracja mechaniczna to pierwszy i niezbędny etap uzdatniania wody do zastosowań domowych. BWT PROTECTOR BW to filtr mechaniczny do wody zimnej (do 30oC), zaprojektowany specjalnie do zastosowań w domowej instalacji wodnej. Usuwa z wody zanieczyszczenia, co chroni rury, przyłącza i podłączone do nich urządzenia przed korozją i poważnymi awariami takimi jak pęknięta rura i zalane mieszkanie. Dzięki wysokiej skuteczności filtracji (90 µm) oraz głowicy z mosiądzu zapewnia skuteczną ochronę domowej instalacji przez wiele lat.

Łatwa eksploatacja i wygoda

Instalacja filtra nie wystarczy, żeby w pełni chronić system wodociągowy przez uszkodzeniami. Niezbędna jest też jego regularna konserwacja. BWT PROTECTOR BW to odpowiedź na potrzeby użytkowników, dla których ważna jest nie tylko skuteczność, ale i łatwa konserwacja filtra. BWT PROTECTOR BW to wyjątkowo łatwe oczyszczanie elementu filtracyjnego dzięki płukaniu wstecznemu, a przezroczysty klosz z nowoczesnego tworzywa ułatwia ocenę czystości elementu filtracyjnego.

Główne zalety:

 • trwały – głowica mosiężna
 • płukanie wsteczne
 • skuteczność filtracji : 90 µm
 • ciśnienie nominalne: 16 bar
 • łatwy w obsłudze
 • przezroczysty klosz z nowoczesnego tworzywa ułatwiający kontrolę czystości elementu filtracyjnego
 • posiada atest PZH

Więcej promocji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: BWT Poland

Firma powiązana:

BWT Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 533 57 00
www.bwt.pl
bwt@bwt.pl

BWT Polska Sp. z o.o.