Promocje

"Okno do świata fantazji" - konkurs dla dzieci - DRUTEX

22.07.2011

Czy marzysz o krainie, w której oddycha się świeżym powietrzem, świat jest kolorowy, pełen radości i szczęśliwych ludzi? Gdzie przez barwne okna świat jest tylko różowy? W tym roku DRUTEX zabiera dzieci w krainę marzeń, organizując pierwszą edycję konkursu rysunkowego „Okienne kreacje”. Tegorocznym tematem jest: „Okno do świata fantazji IGLO.”

 "Okno do świata fantazji" - konkurs dla dzieci - DRUTEX

Konkurs już się rozpoczął i będzie trwał przez najbliższe pięć tygodni. Zadaniem uczestników jest namalowanie swojego wyobrażenia okna do świata fantazji. Prace można wykonywać w  dowolnej technice. Komisja konkursowa będzie zwracała szczególną uwagę na ich oryginalność i pomysłowość.

Konkurs "Okno do świata fantazji" jest skierowany do dzieci do 11 lat, a najciekawsi i najbardziej oryginalni młodzi twórcy zostaną nagrodzeni!

W najmłodszej kategorii, czyli dzieci do 4 lat, główną nagrodą będzie zestaw klocków Lego. Autorzy najładniejszych prac w kategorii 5-7 lat wyjadą z opiekunem na Tropikalną Wyspę pod Berlinem. Moc atrakcji czeka również dzieci w  grupie 8-11 lat, bo spośród nich wytypowani zostaną zwycięzcy, którzy  pojadą  do  podparyskiego Disneylandu. Każdy z uczestników konkursu "Okno do świata fantazji" otrzyma pamiątkowe nagrody niespodzianki. Atrakcyjnie zapowiada się również jego podsumowanie - podczas specjalnej imprezy z gwiazdami i niespodziankami. 

Na rysunki czekamy do 15 sierpnia 2011 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: www.drutex.eu

Źródło: Premium Media

Więcej

Firma powiązana:

DRUTEX S.A.

Telefon 59 822 91 01
www.drutex.eu
drutex@drutex.com.pl

DRUTEX S.A.