Promocje

Brodzik gratis do kabiny prysznicowej w promocji Aquaform

18.07.2011

  • Dla wszystkich, którzy w tym okresie aranżują, czy remontują swoje łazienki, firma Aquaform przygotowała ciekawą propozycję. W ramach specjalnej akcji promocyjnej, przy zakupie wybranych kabin prysznicowych, klienci otrzymają w prezencie komfortowy brodzik. Promocja trwa do 30 września 2011 r. lub do wyczerpania zapasów.

Oferta promocyjna ‘Więcej za Mniej’ obejmuje w sumie 6 modeli nowoczesnych kabin: Havana, Lazuro, Glass 5, Puenta, Salgado i Sol de Lux. Do powyższych kabin półokrągłych i kwadratowych firma Aquaform będzie dodawać brodziki gratis

Przy zakupie produktów z serii Sol de Luxe oprócz brodzika, Klient otrzyma dodatkowo Panel Storm, również bezpłatnie. Wszystkie produkty będą sprzedawane w zestawach. Oszczędności dla Klientów przy zakupie poszczególnych zestawów wynoszą od kilkuset złotych do 2276 zł w przypadku serii Sol de Lux z brodzikiem i panelem natryskowym.

Klienci mają w czym wybierać. Każda z wymienionych kabin prysznicowych dostępna jest bowiem w co najmniej dwóch rozmiarach, a dodatkowo aż trzy występują w wariancie kwadratowym oraz półokrągłym. Naturalnie, oprócz wielkości i kształtu, decyzja odnośnie wyboru konkretnego wzoru szyby w  kabinie również należy do klienta. Dzięki temu, każdy zainteresowany zakupem zestawu prysznicowego, bez żadnego problemu będzie mógł wybrać produkt w pełni dopasowany do jego indywidualnych preferencji.

W Aquaform zawsze staramy się wychodzić naprzeciwko bieżącym oczekiwaniom naszych klientów. Realizowane przez nas akcje sprzedażowe poprzedzone są głębokim researchem i dotyczą najciekawszych produktów – mówi Dominik Wabno, Kierownik Działu Marketingu Aquaform S.A..

‘Więcej za Mniej’ to już kolejna akcja specjalna przygotowana w ostatnim czasie przez firmę Aquaform. Aktualnie do końca lipca trwa także kampania ‘Asymetria w Twojej łazience’,  która ma na celu promocję wybranych wanien i kabin o nieregularnych kształtach.

Brodzik gratis do kabiny prysznicowej - promocja Aquaform

Kabiny Aquaform objęte akcją promocyjną ‘Więcej za mniej’: Zestawy Havana, Puenta, Glass 5, oszczędność do 581 PLN

  • Zestawy HAVANA Ceny promocyjne zestawów (kabina + brodzik + nóżki): od 1305 PLN

  • Zestawy PUENTA Ceny promocyjne zestawów (kabina + brodzik + nóżki): od 1604 PLN

  • Zestawy GLASS 5 Ceny promocyjne zestawów (kabina + brodzik + nóżki): od 2428 PLN

  • Zestawy Lazuro, oszczędność do 604 PLN

  • Zestawy LAZURO (kabiny półokrągłe, kwadratowe i okrągłe do narożnika) Ceny promocyjne zestawów (kabina + brodzik + nóżki): od 1515 PLN

Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych.

Źródło: GlobalBrand Institute

Więcej