Promocje

Kup CEKOL firmy Cedat i weź udział w konkursie - promocja trwa 31.08.2015

12.08.2015

Weź udział w konkursie Cekolowanie to wygrywanie - kup minimum 20 kg CEKOL A-45 Finisz lub 20 kg CEKOL C-45 Finisz, zachowaj paragon lub fakturę, wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na pytanie konkursowe. Firma Cekol przygotowała nagrodę główną, gwarantowaną oraz wyróżnienia.

Konkurs firmy Cedat: Cekolowanie to wygrywanieKUP CEKOL C-45 FINISZ
POLIMEROWA GŁADŹ SZPACHLOWA

ZASTOSOWANIE:

Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków, w pomieszczeniach suchych zarówno na podłożach mineralnych, takich jak: cegła, beton, tynk gipsowy, wysezonowany tynk cementowy, cementowo -wapienny, płyta gipsowo-kartonowa, jak również akrylowych powłokach malarskich charakteryzują się odpowiednią przyczepnością do podłoża. W systemach suchej zabudowy służy, jako masa szpachlowa wykończeniowa. CEKOL C-45 Finisz jest szczególnie polecany do ostatecznego wyrównania i wygładzania powierzchni przed malowaniem.

KUP CEKOL A-45 FINISZ
BIAŁA GŁADŹ SZPACHLOWA

ZASTOSOWANIE:

CEKOL A-45 Finisz szczególnie nadaje się do ostatecznego wygładzania i wyrównywania powierzchni przed ostatecznym malowaniem. Umożliwia uzyskanie idealnie gładkiej , łatwej do pomalowania białej powierzchni. Nie żółknie pod wpływem światła. Ewentualne drobne nierówności masy można po wyschnięciu przeszlifować papierem ściernym lub siatką. Produkt można nakładać ręcznie i maszynowo. Po wyschnięciu nadaje się do malowania wszystkimi rodzajami farb.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: CEDAT

Firma powiązana:

Cedat

Telefon 58 768 21 01, 801 623 565
www.cekol.pl
cedat@cekol.pl

Cedat