Promocje

Promocja "Keep Calm and Use Gebo" trwa do 31.08.2015 lub do wyczerpania zestawów

10.08.2015

Jest Awaria? Trzeba Szybko Naprawić Instalację? NIC PROSTSZEGO! Zachowaj spokój i ZAPROPONUJ GEBO! Pod takim hasłem wystartowała z dniem 1 sierpnia 2015 nowa promocja Gebo dla dystrybutorów. Zasady promocji są proste: Do każdorazowego zakupu złączek i obejm z serii Gebo Quick, Clamps i Special powyżej kwot: 2000, 3000 lub 6000 zł netto, dodawane są zestawy gadżetów markowych: koszulek, skrzynek narzędziowych oraz suwmiarek Gebo.

Regulamin Promocji "Keep Calm and Use Gebo!" trwa do końca sierpnia 2015

Promocja "Keep Calm and Use Gebo" trwa do 31.08.2015 lub do wyczerpania zestawów1. Organizator em promocji "Keep Calm and Use Gebo!" jest Gebo Technika International Sp. z o.o. , z siedzibą w Markach 05 - 270, ul. Okólna 45, NIP: 524 - 267 - 95 - 12

2. Promocja organizowana jest we wszystkich punktach dystrybucyjnych na terenie całej Polski.

3. Uczestnikiem promocji może być każdy dowolny punkt dystrybucyjny , który w okresie trwania promocji dokona zakupu złączek gwintowanych z asortymentu Gebo Quick, Gebo Clamps i Gebo Special na określone w poniższym regulaminie i ulotce promocyjnej kwoty.

4. Termin trwania promocji: od 1 sierpnia 201 5 r. do 3 1 sierpnia 201 5 r. lub do wyczerpania ilości gadżetów promocyjnych.

5. Promocją objęte są: wszystkie produkty z asortymentu Gebo Quick, Gebo Clamps i Gebo Special.

6. Zasady promocji: Do każdego jednorazowego zakup u złączek i obejm z linii Gebo Quick, Clamps i Special powyżej określonej kwoty dokładane są zestawy gadżetów promocyjnych

a) jednorazowy zakup złączek i obejm z linii Gebo Quick, Clamps i Special o wartości min. 2 0 00 zł netto: zestaw gadżetów nr 1 : 1 x skrzynka na narzędzia, 2 x koszulka, 4 x suwmiarka

b) jednorazowy z akup złączek i obejm z linii Gebo Quick, Clamps i Special o wartości min. 3000 zł netto: zestaw gadżetów nr 2: 2 x skrzynka na narzędzia, 4 x koszulka, 10 x suwmiarka

c) jednorazowy z akup złączek i obejm z linii Gebo Quick, Clamps i Special o wartości min. 6000 zł netto : z estaw gadżetów nr 3: 3 x skrzynka na narzędzia, 6 x koszulka, 20 x suwmiarka 7.

Nagrody gwarantowe tj. gadżety będą dokładane z każdym zamówieniem spełniającym warunki wymienione w pkt.6 8 . W przypadku wyczerpania nagród gwarantowanych Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenie promocji lub zmiany gadżetów na inne o tej samej wartości.

9 . W przypadku zmiany adresu do korespondencji, Uczestnik biorący udział w Akcji promocyjnej powinien powiadomić o tym Organizatora w ciągu 7 dni od zaistniałej zmiany – listem , e - mailem lub faksem. W przypadku uchybienia temu obowiązkowi, skutki braku informacji o zmianach będą obciążać Uczestnika.

10. W przypadku zwrotu towaru przez Klienta objętego promocją, na podstawie którego została przekazana nagroda Klient zobowiązany jest zwrócić nagrodę w nienaruszonym stanie lub zwrócić wartość nagrody.

11 . Wszystkie Na grody dostępne w promocji nie mogą zostać zamienione na równowartość w gotówce.

12 . Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi w tym samy m czasie. 1 3 . Niniejsza promocja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

źródło i zdjęcia: Gebo Technika International Sp. z o.o.