Promocje

Somfy z promocją na TaHomę i napędy do bram

03.08.2015

Firma Somfy, światowy lider w produkcji inteligentnych urządzeń do domów i budynków użyteczności publicznej 3 sierpnia 2015 ruszyła z nową promocją na swoje produkty.

Somfy z promocją na TaHomę i napędy do bramPierwsza oferta dotyczy systemu domu inteligentnego TaHoma. Jeśli w punkcie biorącym udział w promocji zakupimy centralę systemu wraz z co najmniej pięcioma napędami w technologii io-homecontrol dostaniemy zwrot 500 zł. Wystarczy tylko, że po nabyciu produktów zarejestrujemy nasz zakup na stronie internetowej firmy Somfy pod adresem: www.somfy.pl/domwtwoichrekach.

Druga oferta została przygotowana dla tych, którzy myślą o zakupie napędu do bramy, a przy okazji chcą podnieść bezpieczeństwo w swoim domu. Kupując jeden z napędów otrzymamy dodatkowo za darmo baterię zasilania awaryjnego, a także możliwość zakupu wideodomofonu V200 w promocyjnej cenie.

Somfy z promocją na TaHomę i napędy do bramTo domofon, który umożliwia bezpieczne otwieranie bramy lub furki bezpośrednio z naszego domu. Do zestawu dołączony jest kolorowy monitor, w który wbudowany jest pilot pięciokanałowy umożliwiający sterowanie urządzeniami w technologii RTS - wyjaśnia Tomasz Koziarek, Product Marketing Manager w firmie Somfy.

Producent przypomina, że jego produkty posiadają nawet 5 lat gwarancji.

Promocja potrwa do końca września 2015 r.

źródło i zdjęcia: Somfy

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy