Promocje

Kuchenka mikrofalowa w prezencie od marki Bosch

29.07.2015

W trwającej do 15 października 2015 r. akcji promocyjnej "Podwójna korzyść" zakup wybranego modelu piekarnika oraz dowolnej płyty indukcyjnej marki Bosch nagradzany jest wyjątkowym prezentem – wolnostojącą kuchenką mikrofalową.

Kuchenka mikrofalowa w prezencie od marki Bosch"Podwójna korzyść"

Decydując się na zakup jednego z dwunastu piekarników Bosch objętych promocją oraz dowolnej płyty indukcyjnej tej samej marki, każdy otrzyma wyjątkowy prezent w postaci wolnostojącej kuchenki mikrofalowej HMT75M451. Warunkiem skorzystania z promocji jest przesłanie na wskazany przez organizatora adres kopii dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej, wraz z wypełnionym kuponem konkursowym z ulotki lub wydrukowanym ze strony www.bosch-home.pl do 15 października 2015 roku.

O akcji promocyjnej "Podwójna korzyść" informują widoczne w sklepach ulotki, naklejki promocyjne oraz specjalne stojaki.

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

Zapraszamy Centrum Domowych Inspiracji przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Bosch to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia funkcjonalność i jakość w każdym detalu. Więcej informacji nt. Centrum Domowych Inspiracji na stronie www.centrumdomowychinspiracji.pl

źródło i zdjęcie: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.