Promocje

LATO 2015 - promocja HITACHI

01.08.2015

Do końca sierpnia 2015 trwa akcja promocyjna LATO 2015.  Do promocji zostało wybranych łącznie ponad 40 produktów Hitachi w różnych konfiguracjach. Przede wszystkim promowane są najnowsze produkty akumulatorowe w tym nowość – szlifierka kątowa akumulatorowa z silnikiem bezszczotkowym i regulacją obrotów G18DBVL. Szlifierka ta dostępna jest w różnych konfiguracjach i zestawach.

Kolejną nowością jest najnowszy młot wyburzeniowy H90SG. Wśród nowych produktów znajdą Państwa także sieciowy klucz udarowy z silnikiem bezszczotkowym WR16SE oraz WR25SE, a także całą rodzinę urządzeń wielofunkcyjnych - multitool seria CV. Ponadto oczywiście pełen przekrój narzędzi zarówno akumulatorowych jak i sieciowych. W tym nowe rozwiązania z wykorzystaniem silników bezszczotkowych, technologii baterii litowo-jonowych o dużej pojemności 5Ah. W promocji znajdują się też nowe walizki systemowe HITSYSTEM.

Szczegóły promocji LATO 2015 znajdują się w dziale promocja jak również w specjalnie przygotowanej ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u Kierowników Regionalnych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.

źródło i zdjęcia: Hitachi Power Tools Polska

Firma powiązana:

Hitachi Power Tools Polska

Telefon 22 863 33 78, 22 863 33 79
www.hitachi-narzedzia.pl
info@htp.com.pl

Hitachi Power Tools Polska