Promocje

PALLMANN: Zdobądź kamerę i utrwal wakacyjne wspomnienia

03.07.2015

Za oknem coraz cieplej. Prace budowlano-remontowe wrą. Na dobre rozpoczął się także okres urlopowy. Z tej okazji firma Pallmann przygotowała dla fachowców z branży podłogowej akcesoria  fotograficzne na wakacje.

Specjaliści z branży podłogowej mogą w tym roku zabrać na urlop sprzęty, które pozwolą im utrwalić wakacyjne wspomnienia. Decydując się na wybrane produkty z oferty PALLMANN kupujący otrzyma kamerkę sportową SJCAM SJ4000 za symboliczną złotówkę. Promocja obejmuje sprzedaż następujących produktów:

  • Lakiery na bazie wodnej Pall-X,
  • Olej Magic Oil 2K,
  • Soya Base Plus,
  • Pall-X 333 Color,
  • Allbase,
  • Pall-X Kitt,
  • Wodne środki pielęgnacyjne: Clean, FinishCare, FinishCare Stop, CleanStrong, Magic OilCare, OilCare.

Dodatkowo pierwszych 200 klientów, którzy zamówią zestaw lakierów wodnych na powierzchnię min. 50m², otrzyma również kijek selfie w zestawie z pilotem Bluetooth oraz uchwytem do telefonu.   

Promocja obowiązuje do 30 września 2015 r. lub wyczerpania zapasów.

Informacje o limicie zamówienia, do którego dołączana jest kamerka uzyskają Państwo u swojego dostawcy. Promocja adresowana jest do dystrybutorów oraz parkieciarzy.

Superkamera sportowa SJCAM SJ4000

SJCAM SJ4000 to jedna z najpopularniejszych kamer sportowych. Można nią filmować w jakości FULL HD, robić zdjęcia o rozdzielczości 12 Mpx w szerokim kącie czy też zainstalować w samochodzie jako wideorejestrator. Kamera jest dodatkowo wyposażona w zestaw uchwytów pozwalający na jej montaż na kasku czy rowerze. SJCAM 4000 dzięki wodoodpornej obudowie sprawdzi się podczas wakacji nad wodą czy podczas zimowych szaleństw na nartach.

Gadżet roku – kijek selfie

Teleskopowy kijek selfie o długości 110 cm umożliwia zrobienie samodzielnie ciekawego zdjęcia z innej perspektywy. W zestawie pilot Bluetooth oraz uniwersalny uchwyt do telefonu i kamerki SJCAM 4000.

źródło i zdjęcia: Uzin Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

Telefon 76 723 91 50.
www.uzin.pl
biuro@uzin-utz.com

Uzin Utz Polska Sp. z o.o.