Promocje

"Rozdajemy gadżety z Facebookiem" - konkurs firmy Marley

09.06.2011

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Rozdajemy gadżety z Facebookiem", w którym nagrodami są  gadżety firmowe Marley. Konkurs rozpoczął się dnia 31.05.2011, a kończy się 30.06.2011. Wybór osób nagrodzonych odbędzie się dnia 1.07.2011, a wyniki konkursu opublikujemy na naszej stronie internetowej.

Nagrodami w konkursie "Rozdajemy gadżety z Facebookiem" są gadżety firmowe Marley, tj.:

  • aktówka na dokumenty,

  • wizytownik,

  • drewniane metrówki,

  • zapalniczki,

  • pendraiw,

  • długopisy;

Zasady konkursu "Rozdajemy gadżety z Facebookiem"

 1.  Uczestnicy zobowiązani są do dodania się do grona osób, które "lubią nas" czyli Marley Polska na Facebook'u.

 2.  Uczestnicy powinni wysłać do nas e-mail z tytułem w temacie: "Facebook" na adres konkurs@marley.com.pl, w którym uzasadnią dlaczego powinny dostać nagrodę.

3. W konkursie wezmą udział osoby, które podadzą swoje imię i nazwisko oraz adres, pod który mamy im wysłać ewentualną nagrodę.

4. Osoby będące już w gronie naszych Facebook'owych przyjaciół muszą wypełnić jedynie 2 punkt z wyżej wymienionych zasad.

Nagrody firmy Marley konkursu "Rozdajemy gadżety z Facebookiem"

Firma Marley jako organizator konkursu wyłoni zwycięzców poprzez wybór najciekawszych powodów i uzasadnień przesłanych przez uczestników konkursu.

Wybór osób nagrodzonych odbędzie się dnia 1.07.2011, a wyniki konkursu opublikujemy na naszej stronie internetowej dnia 4.07.2011 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu na stronie internetowej Marley Polska.

Informacja o firmie:

Firma Marley reprezentuje rozległy obszar kompetencji od galanterii budowlanej do technologii dla przemysłu. Z satysfakcją możemy powiedzieć, że klienci postrzegają nas jako ekspertów w systemach odwodnień, technice złączy do sieci gazowych i wodnych oraz w najbardziej wymagających aplikacjach pomp i armatury dla przemysłu.

Źródło: Marley

Więcej