Promocje

Nexbau: Steruj domem przez internet - TaHoma za 1230 zł

24.06.2015

Tylko teraz centrala sterująca Tahoma w wyjątkowej cenie 1230 zł. Teraz wystarczy TaHoma i bez podnoszenia się z kanapy za pomocą aplikacji w smartfonie będziesz mógł zarządzać nie tylko roletami, ale również bramą, markizą i ogrzewaniem oraz wieloma innymi urządzeniami.

Za pomocą oprogramowania TaHoma stworzysz unikalne scenariusze, dzięki którym Twój dom będzie pracował w Twoim rytmie np. scenariusz "pobudka" i rolety w sypialni podniosą się do pozycji komfortowej, tak żeby nie oślepić Cie światłem.

Zarządzanie domem przez Internet

Dzięki TaHomie niezależnie od tego gdzie jesteś, możesz kontrolować to co dzieje się u Ciebie w domu. Kamera IP podłączona do systemu na twoje żądanie może robić zdjęcia i informować Cie o bieżących wydarzeniach. Dzięki rozwiązaniom dla domu inteligentnego będziesz miał pewność, że Twoje dziecko bezpiecznie wróci do domu nawet gdy zapomni kluczy, bezpieczne otwarcie i zamkniecie zapewni Ci czujnik otwarcia. Wystarczy jedno kliknięcie na smartfonie i bez problemu otworzysz lub zamkniesz drzwi lub bramę, wtedy kiedy będzie to potrzebne.

Tworzenie scenariuszy

Zaletą domów inteligentnych jest to, że pewne polecenia wykonują bez angażowania w nie za każdym razem domowników. W systemie zaproponowanym przez Somfy użytkownik tworzy dowolne scenariusze, które ułatwiają mu codzienne funkcjonowanie we własnym domu.

Tahoma zapamiętuje kilkanaście różnych ustawień, także bez problemu można zaprogramować zarówno rozkład dnia, weekendu jak również specjalne okazje takie jak np. wizyta przyjaciół i przyjęcie w ogrodzie: rolety w domu się opuszczają, włącza się nastrojowa muzyka dzięki podłączeniu sprzętu do gniazd RTS, wysuwa się markiza, włącza się ogrzewanie i oświetlenie tarasu.

Szczegóły promocji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: NEXBAU

Firma powiązana:

NEXBAU

Telefon 68 347 02 00
www.nexbau.com
info@nexbau.com

NEXBAU