Promocje

Promocja "3 x TAK" w Komforcie - na dobry początek wakacji

22.06.2015

Trzy rodzaje paneli oraz trzy rodzaje wykładzin. Dobrane do potrzeb trzech grup konsumentów. Teraz dostępne w specjalnych cenach, gdyż w Komforcie rozpoczęła się właśnie letnia promocja "3 x TAK".

panel Dąb Titan_KOMFORT_aranz.jpgKomfort wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy na wakacje zaplanowali remont lub odświeżenie mieszkania. Od 18 czerwca wybrane panele i wykładziny dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Akcja "3 x tak" obejmuje po trzy produkty z obu kategorii, dopasowane do preferencji trzech różnych grup konsumentów.

"3 x tak" panele

"Tak tani" Dąb Tokio to oferta przeznaczona dla Poszukiwaczy Okazji - panel o strukturze drewna, w klasie AC4, dostępny w wyjątkowo niskiej cenie 19,90 zł/m2 (cena regularna to 37,99 zł/m2).

panel Dąb Tokio_KOMFORT_aranz.jpg"Tak korzystny" Dąb Milano posiada efektowny nowoczesny wzór, grubość 8 mm oraz wysoką klasę ścieralności AC4. Dedykowany jest Klientom Racjonalnym, gdyż oprócz walorów użytkowych i atrakcyjnej ceny: 27,90 zł/m2 (cena regularna to 42,99 zł/m2) KOMFORT dodaje gratis w postaci podkładu wyciszającego.

"Tak trwały" Dąb Titan to z kolei oferta przeznaczona dla najbardziej Wymagających konsumentów - panel o maksymalnej trwałości (klasa AC5) dostępny wyłącznie w sieci KOMFORT. Cena promocyjna produktu to 39,90 zł/m2 (cena regularna to 54,99 zł/m2).

"3 x tak" wykładziny"

"Tak tania" wykładzina Spirit Twist dostępna jest w cenie 22,90 zł/m2 (cena regularna to 34,99 zł/m2). Produkt wykonany jest z praktycznego polipropylenu, wyróżnia się piękną kolorystyką. Dostępny jedynie w sieci Komfort.

"Tak praktyczna" Bohemia to wykładzina pętelkowa, w której część pętelek jest wyższa, a część niższa, co tworzy oryginalną fakturę. Wykonana z poliamidu, gruba (13 mm), miękka i trwała sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne. Dostępna tylko w sieci Komfort - teraz w specjalnej cenie 27,90 zł/m2 (cena regularna 36,99 zł/m2).

wykładzina Bohemia_KOMFORT_aranz.jpg"Tak miękka" Juliette to wykładzina, którą styliści Komfort szczególnie polecają do sypialni. Jest to wykładzina polipropylenowa typu saxon, o grubości aż 13,5 mm, dzięki czemu jest wyjątkowo miękka i przyjemna w użytkowaniu. Na wakacje Komfort oferuje ją w super cenie 26,90 zł/m2 (cena regularna to 45,99 zł/m2).

Akcja promocyjna trwa do 20.08.2015 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl.  Cena promocyjnych produktów może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w sieci KOMFORT usługi montażu.

Dostępne są w sklepach Komfort oraz w e-sklepie na www.komfort.pl 

Spirit Twist_Komfort_aranż-kopia.jpgźródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort