Promocje

Promocja kolekcji Wiśniowski Home Inclusive trwa do 30.06.2015

15.06.2015

To już ostatnie dni wyjątkowej promocji. Tego nie można przegapić. Nie można, ale być może ciągle są jeszcze tacy, którzy… tylko się trochę zagapili. Nie szkodzi! Kto jeszcze nie skorzystał z tej wyjątkowej promocji, masz szansę zrobić to do końca czerwca.

Wyjątkowy produkt dla wyjątkowych klientów

A słowo "wyjątkowa" powinno zostać tu użyte nawet kilka razy. Wyjątkowa jest bowiem sama promocja i wyjątkowy jest produkt, który teraz można zakupić na wyjątkowych warunkach.

Przypomnijmy: kolekcja Wiśniowski Home Inclusive, nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego tytułem "Dobry Wzór Roku 2014", jest ciągle dostępna w specjalnej ofercie! Jeden wspólny design bramy UniTherm, drzwi CREO i ogrodzenia MODERN, nada nowoczesny charakter każdej posesji i sprawi, że architektura domu i otoczenia stanie się estetyczna i spójna.

Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive, to pierwsze na polskim rynku rozwiązanie, które łączy jednym designem produkty o tak wysokiej jakości. Dzięki temu jest wiele argumentów, które zachęcają do jej zakupu zarówno Klientów, którzy cenią wysoką jakość i bezpieczeństwo, jak również tych, dla których najważniejsza w wyborze jest estetyka i nowoczesny wygląd.

http://www.wisniowski.pl/promocja/

Promocja kolekcji Wiśniowski Home Inclusive trwa do 30.06.2015źródło i zdjęcie: Wiśniowski