Promocje

Czerwcowe promocje Kopp na drewniane podłogi i tarasy

09.06.2015

Na czerwiec firma Kopp przygotowała dla Państwa kilka atrakcyjnych promocji obejmujących podłogi drewniane w klasie Country dostępne we wszystkich kolorach z kolekcji firmowej oraz deski tarasowe drewniane, kompozytowe, a także tarasy modułowe.

I. Promocja obejmująca podłogi drewniane

Intensywnie rustykalne deski podłogowe dostępne we wszystkich kolorach z kolekcji firmowej od bielonych przez naturalne odcienie drewna po ciemne brązy zabezpieczone olejem hybrydowym. Deski mogą być stosowane na ogrzewaniu podłogowym.

Klasa: Country

Powierzchnia: szczotkowana, czterostronna faza

Wykończenie warstwy wierzchniej: olej hybrydowy

Sposób łączenia: pióro-wpust

Wymiary:

Grubość warstwy wierzchniej: 4 mm

EL-907, 13 x 150 x 600-1800 mm - cena cennikowa: 160 netto /m2, cena promocyjna:   115 zł netto /m2

EL-915, 13 x 190 x 600-1800 mm - cena cennikowa: 190 netto /m2, cena promocyjna:   130 zł netto /m2

Grubość warstwy wierzchniej: 6 mm

EL-943, 15 x 130 x 600-1800 mm  - cena cennikowa: 171 netto /m2, cena promocyjna:  115 zł netto /m2

EL-947, 15 x 150 x 600-1800 mm - cena cennikowa: 179 netto /m2, cena promocyjna:  125 zł netto /m2

Czas realizacji: 7-14 dni

Wybierz kolor podłogi i dowiedz się więcej na jej temat: http://www.podlogi-kopp.pl/page,656

II. Promocja obejmująca tarasy

1. Deski tarasowe z drewna bangkirai wraz z usługą montażu w promocyjnej cenie

Deski tarasowe z egzotycznego drewna bangkirai, trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych dostępne w trzech wymiarach. Deski posiadają ryflowaną powierzchnię umożliwiającą łatwy odpływ wody. Montowane są na legarach, ich powierzchnia jest zabezpieczana olejem impregnującym. Więcej na temat desek tarasowych bangkirai: http://www.podlogi-kopp.pl/page,651

W czerwcu wszystkie deski tarasowe z drewna bangkirai taniej o 10%. Usługa montażu także w promocyjnej cenie. O szczegóły pytaj w salonach firmowych Kopp: http://www.podlogi-kopp.pl/salony-firmowe,d3 Deski tarasowe z drewna bangkirai

Deski tarasowe z drewna bangkirai

2. Kompozytowe tarasy Twinson premiowane tarasową lampą grzewczą

Każdy kupujący taras kompozytowy marki Twinson o wartości minimum 12 tys. złotych netto i o powierzchni nie mniejszej niż 35 m kw. (wartość materiału bez ceny usługi montażu) otrzyma za złotówkę ogrzewacz tarasowy marki Clatronic o wartości 420 zł.

Promocja ważna od 1 czerwca do 31 lipca lub do wyczerpania zapasów i obejmuje wyłącznie tarasy zbudowane przy obiekcie budownictwa jednorodzinnego.

Więcej na temat desek kompozytowych Twinson: http://www.podlogi-kopp.pl/kompozytowe-systemy-tarasowe-twinson,3142

O szczegóły dotyczące promocji pytaj w salonach firmowych Kopp.

3. Tarasy modułowe Hortus do -23% taniej            

W cenach obniżonych nawet o 23% dostępne jest także alternatywne rozwiązanie tarasowe – tarasy modułowe marki Hortus składające się z polipropylenowej podstawy i klepek wykonanych z winylowej wykładziny dywanowej, przeznaczonej do użytku zewnętrznego. Tarasy modułowe idealnie sprawdzą się na balkonach i tarasach, na których ze względu na ograniczenia wysokości nie można zastosować systemów tarasowych na legarach. Dzięki łatwemu i szybkiemu sposobowi montażu produkt można użytkować sezonowo. Więcej szczegółów na temat oferty tarasów modułowych Hortus na: http://www.podlogi-kopp.pl/page,1031  Promocja trwa do wyczerpania zapasów.Taras modułowy Hortus Woven

Taras modułowy Hortus Woven

4. Usługa renowacji tarasu

Przez cały letni sezon zachęcamy do skorzystania z usługi renowacji tarasów drewnianych przy użyciu profesjonalnej maszyny firmy Janser  przeznaczonej do czyszczenia i olejowania drewnianych, nawet mocno zużytych desek tarasowych. Zabrudzenia i osad usuwane są poprzez szlifowanie powierzchni za pomocą szczotek o zróżnicowanej ziarnistości, a oczyszczona powierzchnia tarasu poddawana jest ciśnieniowemu olejowaniu. Usługa renowacji maszynowej, pozwalająca na uzyskanie powierzchni zbliżonej do nowej, oferowana jest w cenie 60 zł netto/mkw, preparaty odszarzające i olej gratis. Promocja trwa do 30 września, ale już dziś prosimy o rezerwację terminów w salonach firmowych Kopp.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Kopp

 

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp