Promocje

Zdobądź designerski gadżet w prezencie!

17.05.2011

Topienie Marzanny to manifestacyjna oznaka pożegnania zimy. Jak pozbyć się stresów związanych z remontami? Wystarczy wziąć udział w akcji promocyjnej „Wiosna z IXO”! Każdy, kto do 30 czerwca br. zakupi dowolny model wkrętarki Bosch IXO, otrzyma designerską podstawkę do jajek McEgg firmy WMF, na której punkcie oszaleją dzieci oraz fani oryginalnych gadżetów!

Czy jest coś gorszego od remontów? Samotne śniadania! Jak z nimi skończyć? Najprzyjemniej będzie zdobyć designerski gadżet w prezencie - towarzysza, który nie marudzi i dzielnie znosi nasze poranne humory.

Mężczyzna idealny? Podobno nie istnieje – dlatego warto zdobyć podstawkę McEgg firmy WMF w limitowanej edycji, która z uśmiechem będzie rozpoczynać z Tobą dzień. Zdobądź designerski gadżet w prezencie!

Jeśli masz w domu malucha, który niecierpliwi się przy stole – za pomocą McEgg sprawisz, że stanie się grzeczny i nie będzie mógł się doczekać kolejnego śniadania. Niewielki młoteczek do rozbijania skorupki i mała łyżeczka pasują idealnie do drobnej dziecięcej rączki!

Sprawny remont, naprawa drobnych domowych usterek oraz przyjemność ze śniadań czekają na Ciebie wraz z zakupem dowolnej wkrętarki Bosch IXO - narzędzia w sam raz do domu.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które zakupią dowolny model IXO, wypełnią specjalny kupon konkursowy i wraz z kopią dowodu zakupu wkrętarki wyślą go na adres firmy Bosch. Promocja obejmuje wszystkie punkty sprzedaży na terenie całego kraju, w których czekać będą specjalne kupony promocyjne. Zgłoszenie można wysłać także przez stronę internetową www.konkurs-bosch.pl. Wystarczy wypełnić formularz i załączyć kopię paragonu, by zdobyć designerski gadżet w prezencie!

Źródło: Arbovision

Więcej

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon 801 100 900
www.bosch-professional.com

Robert Bosch Sp. z o.o.