Promocje

Szałowe Dni w sieci Centrum Dekoracyjne

16.05.2011

Ciepła, majowa aura to doskonały czas dla wiosennych remontów. Malującym sprzyja jednak nie tylko dobra pogoda – od 16 do 21 maja w sieci Centrum Dekoracyjne oraz Centrum Dekoral Professional trwają SZAŁOWE DNI. Farby i lakiery można kupić taniej nawet o 50%!

Do 21 maja mamy szansę na wyjątkowo tanie malowanie! Wspaniała pogoda za oknami to świetny czas dla wszystkich osób myślących o remoncie domu lub mieszkania.

Z decyzją o malowaniu wnętrz warto się jednak pospieszyć. Już za chwilę wystartują Szałowe Dni w sieci Centrum Dekoracyjne i Centrum Dekoral Professional! Przy zakupie parzystej liczbie takich samych produktów z oferty promocyjnej otrzymamy rabat nawet - 50%. Promocja potrwa od 16 do 21 maja we wszystkich sklepach sieci.

W ramach Szałowych Dni za pół ceny będziemy mogli kupić doskonałe produkty marek Sigma Coatings oraz Dekoral Professional. W ich ofercie znajdziemy wysokiej jakości farby wewnętrzne i zewnętrze, dekoracyjne, grunty i podkłady oraz impregnaty do drewna.

Taniej o 50% kupimy także produkty marki Domalux Professional, oferującej kompleksowy system lakierów wodorozcieńczalnych do podłóg. Identyczny rabat otrzymamy na dekoracyjne farby Dekoral Fashion Włoskie Impresje. Dzięki nim nasze wnętrza rozświetlą złote, srebrne lub antyczne refleksy. Z kolei na każdą lateksową emulsję Dekoral Fashion Colour & Style otrzymamy upust – 33%. Farba doskonale sprawdzi się podczas malowania wnętrz oraz przedmiotów z drewna i metalu.

Dodatkowo, aby ułatwić klientom zakup wybranych produktów, Centra Dekoracyjne oraz Centra Dekoral Professional będą czynne zdecydowanie dłużej: w dni robocze od 8 do 18 oraz w sobotę od 9 do 16.

Źródło: Royal Brand PR

Więcej