Promocje

Postaw na kolor! Odmień swoje wnętrze z farbami Tikkurila

05.05.2015

Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby przeprowadzić efektowną metamorfozę swojego mieszkania, Tikkurila wraz z magazynem Claudia organizuje konkurs pod hasłem "Postaw na kolor". Wygrać w nim można farby Tikkurila oraz nagrodę pieniężną na pokrycie kosztów remontu.

Zmiana wystroju wnętrza jest marzeniem wielu osób. Przeszkodami w jej realizacji może być nie tylko niedostatek środków, ale też brak pomysłu na nową aranżację i obawa przed nietrafionymi wyborami kolorystycznymi.

Biorąc udział w konkursie "Postaw na kolor. Odmień swoje wnętrze z farbami Tikkurila" zyskujemy możliwość realizacji wymarzonej metamorfozy wnętrza. Zdobywca nagrody głównej otrzyma 3 000 złotych na przeprowadzenie zmiany aranżacji oraz farby Tikkurila i komplet narzędzi malarskich. W zakresie doboru kolorów i dodatków wspierać go będzie Dorota Szelągowska - dziennikarka, projektantka wnętrz, prowadząca i autorka metamorfoz w programie "Dorota Was urządzi!" (TVN Style). Do wygrania są również dwie nagrody pocieszenia - 15 litrów farby Tikkurila w wybranym kolorze.

Zasady konkursu są proste - należy wejść na stronę kobieta.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy, w komentarzu wpisując odpowiedź na pytanie: "Dlaczego to właśnie Twoje wnętrze powinniśmy odmienić?" oraz dołączyć zdjęcie pomieszczenia przeznaczonego do metamorfozy. Z nadesłanych zgłoszeń Jury wybierze zwycięzcę.

Formularze można przesyłać do dnia 22 maja. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie kobieta.pl oraz tikkurila.pl.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.