Promocje

Kasa do pary! Akcja konsumencka na parownice Kärcher!

05.05.2015

W ramach akcji „Kasa do pary” trwającej od 4.05.2015 do 30.06.2015 r., przy zakupie wybranych modeli parownic w klasach SC 3, SC 4 i SC 5, nabywca otrzyma premię w wysokości 50, 100 i 150 zł w zależności od modelu parownicy.

Technologia czyszczenia parowego nie dość, że nie wymaga stosowania czyszczących środków chemicznych, to równocześnie ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych, a sam czas sprzątania może skrócić nawet o połowę. To rozwiązanie ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia domowników, Parownice mają szerokie zastosowanie w mieszkaniu i domu, bo mnóstwo w nich twardych powierzchni wodoodpornych, które tradycyjnie sprzątane są czyste często tylko powierzchownie.

Para jest jednym z najbardziej higienicznych mediów czyszczących - usuwa nawet najtrudniejsze cząstki brudu, penetrując całą czyszczoną powierzchnię, w tym wąskie szczeliny i pory materiału. Para opuszczająca dyszę ma temperaturę około 100°C. Brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, do której przylega. Ta różnica temperatur sprawia, że cząsteczki brudu rozszerzają się mocniej niż powierzchnia, a to powoduje niemal samoczynne odspajanie się brudu.

Wybór optymalnego do potrzeb urządzenia z pośród modeli objętych promocją tj. SC 3, SC 4, SC 5.  umożliwią czytelne grafiki zamieszczone na opakowaniu. Cały zsynchronizowany system ikonek ułatwi zarówno identyfikację potrzeb jak i wybór, optymalnego do potrzeb, urządzenia. W klasie parownic SC 4 i SC 5 konsument będzie miał wybór zestawu z żelazkiem tzw. Iron Kit.

Warunkiem udziału w Akcji jest spełnienie przez Uczestnika warunków określonych w regulaminie m.in: zachowanie oryginalnego dowodu zakupu, wycięcie oryginalnego kodu kreskowego oraz numeru seryjnego pochodzącego z opakowania zakupionego Produktu Promocyjnego i przesłanie skanu lub zdjęcia (w kolorze) wyciętego kodu i numeru poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.karcher-kasadopary.pl, oraz dokonanie prawidłowego zgłoszenia udziału w Akcji, zgodnie z postanowieniami regulaminu.

źródło i zdjęcia: Kärcher - linia domowa

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.