Porady

Czy wąż giętki jest łatwy w noszeniu? - doradza aeroVac

13.04.2015

Węże giętkie stosowane w systemie aeroVac są bardzo lekkie i odporne na złamania lub zgniecenia. Są łatwe i wygodne w użytkowaniu. Nawet sprzątanie innych powierzchni niż podłoga przychodzi z łatwością w odległości do 15 metrów od gniazda ssawnego.

Obecnie sprzedawane węże giętkie charakteryzują się niespotykaną trwałością i jakością wykonania. Przeważająca większość wyposażona jest w wygodny wyłącznik w uchwycie, który pozwala na zdalne włączanie i wyłączenia odkurzacza, bez konieczności wyjmowania węża giętkiego z gniazda w ścianie.

Dla wygody użytkowania w dowolnych systemach odkurzaczy centralnych węże giętkie oferowane są w następujących długościach:

  •     6 m
  •     7.5 m
  •     9 m
  •     10,5 m
  •     12 m
  •     15 m

W dużych domach piętrowych użytkownicy często decydują się na zakup osobnego zestawu do sprzątania na każdą kondygnację domu, tak aby był pod ręką w każdym miejscu w domu.

Dodatkowo, bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnego zestawu do sprzątania, którego przeznaczeniem jest użytkowanie w garażu. Podłoga w garażu może być brudna, więc sprzątanie samochodu niesie za sobą ryzyko zabrudzenia węża giętkiego, który wniesiony później do domu mógłby ubrudzić dywany lub meble.

Należy koniecznie pamiętać o zamontowaniu gniazda ssawnego w garażu. Odkurzacz centralny generuje dużo większe podciśnienie niż popularne systemy przenośne, więc odkurzony samochód wygląda prawie jak nowy.

źródło i zdjęcie: aeroVac

Firma powiązana:

aeroVac

Telefon 22 615 80 90
www.aerovac.pl
biuro@aerovac.pl

aeroVac