Porady

Jak dobrać kolorystykę centrali domofonowej do zabudowy domu? - radzi CYFRAL

31.03.2015

Przy doborze kolorystyki centrali domofonowej warto kierować się wybranym już wcześniej trendem kolorystycznym obecnym na budynku oraz w jego zabudowie. Kolor blachodachówki, ogrodzenia, furtki czy bramy wjazdowej jest tutaj bardzo istotny.

Jak dobrać kolorystykę centrali domofonowej do zabudowy domu? - radzi CYFRALCzerwona centrala domofonowa CYFRAL COSMO będzie doskonałym akcentem na słupku ogrodzeniowym jeżeli Twoja blacho-dachówka jest czerwona lub bordowa.

Jak dobrać kolorystykę centrali domofonowej do zabudowy domu? - radzi CYFRALCentrala domofonowa COSMO w kolorze miedzianym będzie doskonałym akcentem na słupku ogrodzeniowym jeżeli Twoja blacho-dachówka jest w kolorze miedzi lub jasnego brązu.

Jak dobrać kolorystykę centrali domofonowej do zabudowy domu? - radzi CYFRALCentrala domofonowa COSMO w kolorze srebrnym będzie doskonałym akcentem na słupku ogrodzeniowym jeżeli Twoja blacho-dachówka jest jasnoszara lub grafitowa.

Jak dobrać kolorystykę centrali domofonowej do zabudowy domu? - radzi CYFRALCzarna centrala domofonowa COSMO będzie doskonałym akcentem na słupku ogrodzeniowym jeżeli Twoja blacho-dachówka jest koloru czarnego lub ciemnoszarego.

Jak dobrać kolorystykę centrali domofonowej do zabudowy domu? - radzi CYFRALBrązowa centrala domofonowa COSMO z czarnym daszkiem ochronnym będzie doskonałym akcentem na słupku ogrodzeniowym jeżeli Twoja blacho-dachówka jest brązowa lub czarna.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: CYFRAL

Firma powiązana:

CYFRAL Sp.J.

Telefon 42 639 98 70, 42 639 98 71, 42 639 98 72
www.cyfral.pl, ww.facebook.com/cyfral
info@cyfral.pl, serwis@cyfral.pl

CYFRAL Sp.J.