Porady

Ekspert Formaster radzi, dlaczego wybrać elektryczne przepływowe ogrzewacze Dafi

27.03.2015

Filip Makówka, Dyrektor Handlowy Formaster radzi.

Wybór odpowiedniego sprzętu do podgrzewania wody zasilanego energią elektryczną pozwala przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego przez redukcję emisji spalin. Inwestowanie w sprzęt bazujący na zasilaniu elektrycznym to ekologiczny i przyszłościowy wybór.

Na rynku dostępne są różne rozwiązania zapewniające ciepłą wodę użytkową. Popularne bojlery, czyli podgrzewacze pojemnościowe utrzymują stałą temperaturę wody przez całą dobę, bez względu na zapotrzebowanie użytkowników. Podgrzewanie dużej ilości wody kosztuje. Dlatego warto zastanowić się nad alternatywnym urządzeniem.

Elektryczne przepływowe ogrzewacze Dafi to optymalne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane w celu dostarczania ciepłej wody do dowolnego miejsca poboru w obrębie instalacji wodnej. Ogrzanie wody i konsumpcja energii elektrycznej następuje tylko po odkręceniu zaworu – to użytkownik decyduje, kiedy i ile wody chce podgrzać. Kompaktowe gabaryty umożliwiają instalację podgrzewaczy możliwie najbliżej umywalki, wanny czy prysznica, co gwarantuje oszczędzanie czasu, wody i energii. Ogrzewacze wody Dafi mają efektywność energetyczną A. Każdy użytkownik z łatwością może dopasować odpowiednią dla swoich potrzeb moc urządzenia od 3,7kW do 11kW.

źródło i zdjęcia: Formaster

Firma powiązana:

Formaster

Telefon 41 346 48 00 (do 02), 41 346 48 10 (do 12), 801 000 291
www.ogrzewacze.dafi.pl
info@dafi.pl

Formaster