Porady

Ekspert REMMERS radzi: Innowacyjny produkt REMMERS – MULTI-BAUDICHT 2K

14.08.2015

mgr inż. Jarosław Gasewicz Dział Ochrony Budowli radzi.

Jednym z innowacyjnych produktów jest Multi-Baudicht 2K. Jest to cementowa powłoka hydroizolacyjna modyfikowana w dużym stopniu polimerowymi dodatkami łącząca zalety mas bitumicznych i elastycznych szlamów uszczelniających. Można go stosować zarówno na podziemnych fragmentach budowli, w strefie cokołowej ale także jako izolację podpłytkową na balkonach lub elastyczną powłokę w zbiornikach wody. Ten sam produkt jest stosowany na podziemnych częściach ścian fundamentowych oraz na cokole budynku, co znacznie upraszcza pracę.

Remmers jest bardzo doświadczonym producentem w branży specjalistycznej chemii budowlanej. Jedną z najważniejszych dziedzin w ofercie firmy są hydroizolacje w istniejących budynkach i w obiektach nowobudowanych np. system uszczelnienia i renowacji od wewnątrz lub system hydroizolacji zewnętrznej, sprawdzone przez dziesiątki lat na budowach w całej Europie. Systemowe rozwiązania zapewniają szczelność ścian i posadzek w piwnicach nawet przy dużym naporze wody. Warunkiem powodzenia jest prawidłowe przygotowanie podłoża oraz przestrzeganie zaleceń dotyczących układu warstw i sposobu nakładania poszczególnych wyrobów.

Remmers ciągle wprowadza nowe produkty. Innowacje mają na celu dopasowanie do specyficznych wymagań oraz ułatwienie pracy. Nadrzędnym celem jest zawsze zapewnienie jak najwyższej jakości oraz skuteczności hydroizolacji.

źródło i zdjęcie: Remmers Polska

Firma powiązana:

Remmers

Telefon 61 816 81 00
www.remmers.pl
budowle@remmers.pl

Remmers