Porady

Drzwi zewnętrzne BORYSZEW

20.03.2015

Krzysztof Slesar, Szef Zespołu Produktów Budownictwo BORYSZEW S.A. Oddział Boryszew ERG.

Drzwi, a szczególnie te zewnętrzne, są ważnym elementem każdego domu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to produkt, w który zaopatrujemy się raz na miesiąc czy co pół roku. Powinny służyć nam przez długie lata, zapewniając bezpieczeństwo, ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz spełniając funkcję reprezentacyjną.

Przed zakupem drzwi przeglądamy dostępne na rynku katalogi, porównujemy produkty, zarówno pod względem funkcjonalnym, cenowym, jakościowym jak i estetycznym. Właściwy wybór gwarantuje satysfakcję i pewność na lata. Bardzo ważnym parametrem w przypadku drzwi zewnętrznych, szczególnie dziś, gdy liczy się każda złotówka i szukamy rozwiązań pozwalających na oszczędność kosztów, jest współczynnik przenikania ciepła U.

Zgodnie z Rozporządzeniem MSWiA z 22.09.99 (Dz.U.79 poz.900) w budynkach mieszkalnych powinien on wynosić co najwyżej 2,6 [W/(m2K)]. W drzwiach klasy TORO, produkowanych przez BORYSZEW ERG, dzięki bardzo dobrej izolacyjności cieplnej współczynnik ten wynosi U<1,5 [W/(m2K)]. Montując takie drzwi oszczędności na ogrzewaniu mogą być naprawdę duże.

Dzięki 2. klasie odporności na włamanie oraz akustyce na poziomie 31 dB z drzwiami TORO możemy bez wątpienia czuć się bezpiecznie i komfortowo.

źródło i zdjęcie: Boryszew ERG

Firma powiązana:

Boryszew Erg

Telefon 46 863 04 50
www.boryszewerg.com.pl
budownictwo@boryszewerg.com.pl

Boryszew Erg