Porady

Siła wiedzy instalatora Galmet

09.12.2014

Dlaczego warto zostać certyfikowanym instalatorem wiodącej marki zbiorników w Polsce? Instalacja systemu grzewczego w budynku to poważna inwestycja, która przez długie lata decydować będzie o komforcie życia jego mieszkańców.

Dostęp do wiedzy na temat sposobów montażu, eksploatacji i serwisowania jest dziś bardzo ułatwiony, jednak nadal podstawowym i niezastąpionym gwarantem dobrze wykonanej inwestycji pozostaje profesjonalny i certyfikowany instalator.

Po pierwsze: bez kompromisów

Wykonany samodzielnie przez użytkownika montaż zwiększa ryzyko, ponieważ stopień zaawansowania technologicznego współczesnych urządzeń grzewczych, zasad ich funkcjonowania, algorytmów wg których pracują sterowniki itp. wymaga bardzo specjalistycznej aktualnej wiedzy i doświadczenia. Instalator, poza fachowymi umiejętnościami, ma również szeroką wiedzę - na bieżąco aktualizowaną podczas szkoleń - która pozwala nie tylko na dobór odpowiedniego urządzenia, ale również znaczącą optymalizację kosztów. Dodatkowo, chętnie odpowie on na wszystkie pytania związane z rozpoczęciem korzystania z gotowej instalacji. To z pewnością mocne argumenty, przemawiające za powierzeniem inwestycji w sprawdzone ręce.

źródło i zdjęcia: Galmet

Firma powiązana:

Galmet

Telefon 77 403 45 00, 77 403 45 55
www.galmet.com.pl, www.facebook.com/GalmetPL/
galmet@galmet.com.pl, solary@galmet.com.pl

Galmet