Porady

Prosty sposób na oryginalne wnętrze

17.09.2014

Wystrój domu powinien nawiązywać do osobowości mieszkańców oraz odpowiadać na ich zmieniające się upodobania estetyczne. Z myślą o użytkownikach ceniących nieprzeciętne rozwiązania z niesamowitym efektem końcowym, marka MAGNAT przygotowała cykl infografik prezentujących wykorzystanie systemów dekoracyjnych MAGNAT Style.

Pierwszy z nich to Metallici.

Prosty sposób na oryginalne wnętrze

Oryginalnym i efektownym sposobem na metamorfozę domu jest kształtowanie przestrzeni za pomocą barw i struktur, które  nadają pomieszczeniu pożądany nastrój i koloryt. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań, stanowiących idealne połączenie obu elementów, uzyskamy niesamowite efekty dekoracyjne.

Dla wszystkich poszukujących ciekawych pomysłów na zmianę aranżacji domu, doskonałą inspiracją są systemy dekoracyjne MAGNAT Style. Infografiki pokazują jak samodzielnie dokonać aplikacji wyrobów. Stanowią zachętę do poszukiwania nowych środków wyrazu w aranżacji wnętrz, które są idealnym odzwierciedleniem naszej osobowości oraz potrzeb. 

Prosty sposób na oryginalne wnętrze - Etapy wykonania

Pierwsza z cyklu infografik prezentuje farbę strukturalną Metallici MAGNAT Style, z charakterystycznym metalicznym wykończeniem. Dzięki niemu uzyskamy szykowne, metaliczne refleksy. Na ścianie mienią się cząstki srebra, grafitu, złota lub miedzi. Możemy stopniować efekt od subtelnych do kontrastowych zestawień, w zależności od naszych preferencji kolorystycznych oraz charakteru wnętrza. Metallici sprawdzi się zarówno w aranżacjach z nutą industrialną, jak i tam gdzie "nowoczesny pazur" łączy się z klasycznymi dodatkami.

Prosty sposób na oryginalne wnętrze

Zapraszamy do inspiracji z infografikami MAGNAT Style!

źródło i zdjęcia: MAGNAT

Firma powiązana:

Magnat

Telefon 14 681 11 11
www.magnatfarby.pl

Magnat