Porady

Jakie są zalety zastosowania filtrów odwróconej osmozy?

21.07.2014

Marcin Grabowski specjalista ds. systemów DWM Morion w firmie Aquaphor Poland Sp. z o.o. radzi: Filtry odwróconej osmozy są jak dotychczas najdoskonalszym sposobem filtracji dostępnym dla przeciętnego Kowalskiego do zastosowania w warunkach domowych.

Metoda uzdatniania zastosowana w takich filtrach gwarantuje najskuteczniejsze usuwanie lub znaczną redukcję właściwie wszystkich zanieczyszczeń, jakie mogą znaleźć się w wodzie.

Odwrócona osmoza pozwala na usunięcie z wody cząstek tak małych jak związki rozpuszczone w wodzie. Dodatkową zaletą najnowocześniejszych tego typu filtrów jest ich kompaktowość, wynikająca z nieustającej pogoni za minimalizmem i oszczędnością miejsca.

Filtry z wbudowanym zbiornikiem wodno-wodnym to odpowiedź na potrzeby właścicieli mieszkań, którzy podobnie jak ich koledzy z wielkich domów, chcieliby móc zawsze cieszyć się smakiem czystej i zdrowej wody.

Jeśli dodać do tego oszczędność (w porównaniu z wydatkami ponoszonymi na ciężkie butle wody mineralnej) oraz podwójną mineralizacją, możliwą w tego typu filtrze produkcji Aquaphor dzięki technologii wzbogacenia wody w zrównoważoną mieszankę minerałów, to wybór filtra nie pozostawi wątpliwości.

Filtr współdziałając ze specjalnie przygotowanym subkrystalicznym dolomitem, zawierającym minerały, takie jak: wapń, magnez, sód i potas, przywraca wodzie jej optymalny skład, dbając o to, by taka woda wywierała korzystny wpływ na nasz organizm i regulowała procesy fizjologiczne, a jednocześnie o to, by nie szkodziła naszym sprzętom AGD.

źródło i zdjęcie: Aquaphor Poland

Firma powiązana:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Telefon 22 870 24 32
www.aquaphor.pl
aquaphor@aquaphor.pl

Aquaphor Poland Sp. z o.o.