Porady

Jak uzyskać idealny połysk szkła w bardzo szybkim czasie?

06.06.2014

Mycie okien i wszelkich powierzchni szklanych, dla wielu z nas, to nie tylko wyczerpująca i czasochłonna, ale także trudna praca. Osiągnięcie idealnego efektu - szyb czy innych szklanych powierzchni bez żadnych smug - jest zazwyczaj opłacone naprawdę dużym wysiłkiem.

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 50Firma Kärcher, lider w branży urządzeń czyszczących postanowiła rozwiązać ten problem - wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 50, które znakomicie skraca czas pracy, zapewniając równocześnie świetną skuteczność i komfort mycia okien, dostarczając jednocześnie frajdy podczas wykonywania tej nielubianej czynności.

"Szkło w połysku" - urządzenie do mycia okien i innych szklanych powierzchni

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 50Myjka WV 50 przeznaczona jest do mycia również wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, luster, a także fliz. Czyszczoną powierzchnię wystarczy spryskać środkiem czyszczącym w sprayu, pozostawić na chwilkę a następnie, w razie potrzeby, przetrzeć przy pomocy ściereczki z mikrofibry.

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 50Na koniec wystarczy zebrać wodę przy pomocy urządzenia, który działa niczym odkurzacz wciągając wodę. Urządzenie zbiera brudną wodę nie zostawiając żadnych plam ani smug. Urządzenie pracuje w każdym kierunku (góra-dół, lewo-prawo, skos-łuk), co daje nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o kształt czyszczonej powierzchni. Praca urządzeniem należy do jednych z przyjemniejszych i szybkich czynności domowych porządków.

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 50Myjkę WV 50 można kupić jako zestaw ze ściereczką z mikrofibry oraz spryskiwaczem lub jako samodzielne urządzenie. Jedno opakowanie środka czyszczącego w koncentracie wystarcza na przygotowanie 250 ml płynu (jeden zbiornik), który doskonale usuwa między innymi tłuszcz, zabrudzenia wynikające z warunków atmosferycznych, kurz, a nawet brud osadzający się z dymu papierosowego.

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowe urządzenie myjkę do okien WV 50Urządzenie wyposażone jest w litowo-jonową baterię jest bardzo lekki i wygodny dla każdego w użytkowaniu - waży jedynie 700 gram. Umycie okiem w domu z dużą ilością okien, szklanych blatów i luster nie będzie już problemem. Jedna bateria wystarcza na ok. 20 min pracy i pozwala na umycie powierzchni do 30 m². Brudną wodę bardzo łatwo usunąć ze zbiornika.

źródło: Kärcher

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.