Porady

10 powodów, dla których warto wybrać ogrzewanie podłogowe PURMO!

15.05.2014

Ogrzewanie podłogowe - Dlaczego ogrzewanie podłogowe?

Komfort przez cały rok

Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe Purmo zapewnia komfortowy klimat w domu przez cały rok. Tym samym systemem ogrzewasz zimą i chłodzisz latem.

Idealny do każdego rodzaju podłogi

Bez względu na to czy preferujesz dywan, płytki, parkiet, laminat lub beton, ogrzewanie podłogowe Purmo jest idealne dla Twoich potrzeb. Instalując system ogrzewania podłogowego Purmo w swoim domu, którego wszystkie komponenty są umieszczone wewnątrz podłogi, możesz wybrać dowolne wykończenie, które pasuje do Twojego gustu.

Idealnie współpracuje z alternatywnymi źródłami ciepła

W nowoczesnych domach ogrzewanie podłogowe Purmo działa na niskich temperaturach wody. Dzięki temu system ogrzewania i chłodzenia Purmo idealnie współpracuje z alternatywnymi źródłami ciepła jak np. pompa ciepła. Dzięku takiemu rozwiązaniu system ma wysoką efektywność energetyczną i zapewnia komfortowy mikroklimat w domu.

Indywidualna regulacja temperatury

Kompletny system regulatorów pokojowych umożliwia użytkownikowi indywidualne sterowanie temperaturą komfortową w każdym pokoju i o każdej porze. Purmo oferuje system sterowania w wersji przewodowej oraz radiowej.

Najwyższy poziom komfortu w Twojej łazience

Najlepszym miejscem do tego, żeby doświadczyć system ogrzewania podłogowego pod stopami, jest łazienka. Przyjemne uczucie ciepła pod bosą stopą jest bliskie luksusowi.

Zdrowe i higieniczne

Ogrzewanie podłogowe Purmo przekazuje ciepło w 95 % przez promieniowanie. Efektem jest niska cyrkulacja powietrza, która oznacza również znikome unoszenie kurzu. Ponad to redukuje ilość bakterii, grzybów i roztoczy z powierzchni podłogi. Dlatego ogrzewanie i chłodzenie podłogowe Purmo jest idealne dla alergików.

Niewidoczne i bezpieczne

Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe Purmo jest niewidoczne dla użytkownika. Umożliwia to pełną dowolność w aranżacji wnętrza. Drugą zaletą jest brak ostrych krawędzi i ryzyka zranienia się w pokojach dziecięcych.

Prosta instalacja

Zespół Purmo, odpowiedzialny za rozwój technologii wewnątrz budynków, pracował nad wszystkimi systemami ogrzewania podłogowego, tak aby były one szybkie i łatwe w montażu. Systemy składają się z intuicyjnych elementów o modułowej budowie i wymiarach, tak aby instalator mógł szybko i bez problemów zacząć i skończyć pracę.

Z jednego źródła

Purmo oferuje pełny zakres emiterów ciepła. Począwszy od systemów ogrzewania i chłodzenia podłogowego, poprzez grzejniki płytowe,a skończywszy na grzejnikach łazienkowych i dekoracyjnych. Jesteśmy godnym zaufania producentem systemów grzewczych w całej Europie. Posiadamy rozbudowaną sieć logistyczną, aby za każdym razem dostawa pewna, niezawodna i zawsze na czas. Dlatego możemy zapewnić wszystkie niezbędne elementy potrzebne w Twoim projekcie.

Purmo jest firmą rodzinną i należy do koncernu Rettig ICC, największego producenta systemów grzewczych na świecie. Tylko w 2011 roku Rettig ICC sprzedał 6,5 miliona m2 ogrzewania podłogowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i jesteśmy na tyle pewni swoich produktów, że na każdy z nich dajemy 10 letnią gwarancję!

źrodło i zdjęcie: RETTIG HEATING

Firma powiązana:

Rettig Heating

Telefon 22 544 10 00
www.purmo.pl
purmow@purmo.pl

Rettig Heating